Меню

Архів новин
Піреус Банк запустив депозит онлайн на 3 місяці під 16% річних з можливістю поповнення
23 Листопада 2023

Піреус Банк запустив новий онлайн-депозит «Легкий з поповненням» на 3 місяці з процентною ставкою 16% річних у гривні.

Новий депозит від Піреус Банку можна відкрити лише онлайн за допомогою застосунку Winbank та поповнювати  у будь-який момент часу під 16% річних, що є однією з найвигідніших пропозицій на банківському ринку.

Депозит «Легкий з поповненням» дозволяє зафіксувати привабливу ставку на строк до 3 місяців, що дозволить легко примножувати власні заощадження новими надходженнями кошти в будь-який момент протягом усього терміну дії депозиту.

Мінімальна сума відкриття складає 1 000 грн. Cтрок депозиту — 3 місяці із можливістю пролонгації за допомогою застосунку Winbank. Клієнти зможуть поповнювати свій вклад у будь-який час протягом всього строку його дії до максимальної суми - 1 млн грн. 

Якщо Ви клієнт банку – чудово, залогінтеся у застосунку Winbank, оберіть категорію «Накопичення» і натисніть на депозит «Легкий з поповненням». 

Якщо Ви поки не є клієнтом Піреус Банку, достатньо кілька простих кроків:

  • завантажте застосунок Winbank з App Store або Google Play, 
  • пройдіть реєстрацію,
  • відкрийте рахунок з карткою Wincard із кешбеком 2% майже на все*,
  • перерахуйте ваші гроші для депозиту на картку Wincard або за допомогою електронного переказу, або готівкою через EasyPay з 0% комісією,
  • оберіть категорію «Накопичення» і відкривайте депозит «Легкий з поповненням».

Однією з ключових переваг зберігання заощаджень у Піреус Банку є його надійність у поєднанні з одними з найвищих процентних ставок на ринку.

Піреус Банк є дочірнім банком Piraeus Financial Holdings, що зареєстрований на Афінській фондовій біржі та надає банківські послуги з 1916 року, а в Україні представлена з 2007 року. Піреус Банк є також учасником Фонду гарантування вкладів фізосіб, що гарантує безпеку ваших статків.

Тож оформлюйте легко депозит з поповненням під вигідну ставку 16% річних у гривні через застосунок Winbank або скористайтеся іншими запропонованими депозитними продуктами строком на 3, 6 та 12 місяців.

 

*можете ознайомитися тут з переліком МСС кодів, щодо яких не застосовуються правила нарахування та виплати винагороди.