Меню
лого
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Розміщуючи депозит в Піреус Банку, Ви можете бути абсолютно впевнені в його надійності, оскільки з 2 вересня 1999 року Піреус банк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво № 25 від 18 жовтня 2012 року), створеного з метою забезпечення захисту прав та інтересів фізичних осіб-вкладників Банку.

З 1999 року Піреус банк регулярно сплачує усі належні збори до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, розмір яких встановлено чинним законодавством України.

Відкрити сертифікат в PDF

Інформація про Фонд гарантування вкладів фізичних осіб:
  • Фонд створений на виконання Указу Президента України від 10 вересня 1998 року №996/98 та функціонує на засадах, встановлених Законом України від 23 лютого 2012 року № 4452-VI «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»;
  • Фонд гарантує кожному вкладнику Банка відшкодування коштів за вкладами, включаючи проценти, в розмірі залишку вкладу на день настання недоступності вкладів, але не більше 200 000 гривень.

Будь ласка, ознайомтеся з умовами надання банківських послуг із залучення вкладів для Вкладників, а також з Довідкою про систему гарантування вкладів фізичних осіб.

Для отримання детальної інформації щодо порядку гарантування вкладів фізичних осіб в Україні, ознайомтесь у інформаційних брошурах або звертайтесь до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб:


Корисні відео