Меню

Договори доручення на купівлю-продаж цінних паперів

Договори доручення на купівлю-продаж цінних паперів

Власникам невеликих пакетів цінних паперів, міноритарним акціонерам, Піреус банк пропонує укласти договори доручення на купівлю-продаж цінних паперів.

Відповідно до цього типу договорів, повірений (Піреус банк) зобов'язується від імені Довірителя (Клієнт Піреус банку), за дорученням та за рахунок Довірителя, за плату, в терміни і на умовах договору доручення, укласти з третіми особами одну або декілька угод з купівлі або продажу цінних паперів.

Піреус банк бере на себе обов’язок на виконання договору доручення укласти трьохсторонню (Клієнт, Піреус банк, третя зацікавлена особа) угоду, яка визначатиме права і обов’язки Клієнта та третьої особи, як покупця або продавця цінних паперів. Піреус банк надає трьохсторонній угоді законного статусу, проте не набуває жодних прав чи обов’язків по цій угоді.

На вимогу Клієнта, Піреус банк може за дорученням, від імені Клієнта підписати з третьою особою угоду щодо купівлі-продажу цінних паперів і вчинити всі, необхідні дії для виконання договору доручення. При цьому Клієнт зобов’язується забезпечити Піреус банк необхідним для виконання договору доручення.

cinni-papery
Зв'яжіться з нами