Новини
Піреус Банк провів зустріч з делегацією Ukraine-Britain Business Council у Києві
14 Листопада 2025

5 листопада 2025 року Піреус Банк прийняв делегацію Ukraine-Britain Business Council (UBBC) у своєму головному офісі в Києві за підтримки Ukraine Business News (UBN).

Зустріч об’єднала організації, які поділяють спільну місію: сприяти зростанню інвестицій із Великої Британії в Україну. Ця мета повністю відповідає стратегічному баченню Піреус Банку щодо сприяння економічному відновленню України та зміцнення її фінансової системи.

Представники Ukraine Business News, Ендрю Прийма та Марк МакНеймі, представили огляд актуальних інвестиційних трендів і допомогли розвіяти поширені міфи щодо інвестування в Україну. Вони підкреслили широкі можливості, які відкриваються у стійких та динамічно зростаючих секторах економіки.

З боку Піреус Банку свої експертні оцінки українського фінансового середовища надали Іліас Музакас, член Правління, та Хрістос Бугіукліс, керівник департаменту корпоративного бізнесу. Вони окреслили як ключові переваги українського ринку, так і виклики, з якими можуть зіткнутися іноземні інвестори, зокрема невизначеність воєнного часу, пошкодження інфраструктури внаслідок російських атак та тиск на ринку праці.

Під час зустрічі було підкреслено, що попри труднощі, спричинені війною, Україна демонструє вражаючу економічну стійкість. Учасники погодилися, що поглиблена співпраця між Піреус Банком, UBBC та UBN може відіграти важливу роль у супроводі міжнародних інвесторів, сприянні притоку капіталу та підтримці довгострокового відновлення України.

Піреус Банк налаштований і надалі зміцнювати партнерство та реалізовувати спільні ініціативи, спрямовані на розвиток інвестиційного потенціалу та підтримку сталого економічного зростання України.