Меню

Новини
Піреус Банк підтримав ініціативу благодійного фонду «СТАЛЕВІ» з надання медичної та психологічної допомоги українським захисникам
30 Cічня 2024

Піреус Банк із самого першого дня свого заснування бере участь у благодійних проєктах та ініціативах. Після повномасштабного вторгнення благодійна діяльність є особливо важливою, оскільки вона допомагає зміцнити обороноздатність України і наблизити мир.

Одним з таких проєктів стала співпраця з фондом «СТАЛЕВІ», що створений за ініціативою морпіха та Героя України Сергія Волинського. 

Піреус Банк надав на підтримку напрямків діяльності Фонду благодійну допомогу у сумі 3,55 млн грн. 

Фінансування з боку Піреус Банку буде направлене на лікування та обстеження захисників України, розвиток та функціонування програми з фізичної та психологічної реабілітації.

Підтримуючи Фонд, Піреус Банк прагне посилити можливості «СТАЛЕВИХ» підтримати гуманітарний напрямок його діяльності. Вкрай важлива підтримка розвитку української економіки, але не менш важливе — єднання бізнес-спільноти та громадськості, що впливає на сьогодення, та сприятиме якнайшвидшому відновленню країни.

Piraeus Bank

«Коли ми говоримо про надання благодійної допомоги, ми прагнемо на власному прикладі продемонструвати, наскільки важливими та значущими є такі ініціативи для суспільства в цей складний для країни період. Тому що підтримка захисників — це не тільки про соціальну відповідальність, це про розуміння ціни перемоги та про те, що кожен із нас може зробити свій внесок у. Ми впевнені, що наша співпраця зі «СТАЛЕВИМИ» є ще одним гідним прикладом соціальної відповідальності бізнес-спільноти, адже подібні проекти ініціювали й інші бізнес-компанії в країні, і їх буде все більше і більше», – прокоментував Янніс Кіріакопулос, голова правління Піреус Банку.

«Єдність — головна запорука нашої перемоги! Я дуже вдячна Піреус Банку Україна за такий вклад у спільну перемогу, за можливість лікувати та підтримувати героїв сьогодення — наших морських піхотинців. Без нашої допомоги їм буде складно.
Боротьба триває, тому кожен свідомий громадянин, відповідальний бізнес, громадська або благодійна організація  мають не втомлюючись допомагати країні, за для щасливого та мирного майбутнього наших дітей», – зазначає Тетяна Харько, Голова благодійного фонду “СТАЛЕВІ”.