Меню

Архів новин
Акція «Вперед до перемог з Visa!»
29 Жовтня 2013

Зимові Олімпійські ігри 2014 уже зовсім близько. Саме цій події присвячено унікальну акцію «Вперед до перемог з Visa!», у якій може взяти участь кожен власник карток Visa – клієнт Піреус Банку в Україні.

Будучи всесвітнім партнером Олімпійських ігор уже понад 25 років, компанія Visa підтримує талановитих спортсменів з різних країн.

Візьміть участь в акції від Visa – і можливо, саме Ви вболіватимете за сестер Семеренко та інших своїх улюблених спортсменів з трибун Олімпіади-2014 у Сочі завдяки Visa. Адже підтримуючи атлетів у вирішальні миті змагань, ми даруємо їм наснагу та наближаємо їхню перемогу.

Взяти участь в акції легко. Просто розраховуйтеся карткою Visa за будь-які товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування, а також у мережі Інтернет на території України та за її межами в період з 14 жовтня 2013 року по 23 лютого 2014 року.

Завдяки Visa кожна транзакція, здійснена в період з 14 жовтня 2013 року по 24 листопада 2013 року, дає Вам можливість виграти одну з п’яти поїздок на двох на Зимові Олімпійські ігри 2014 в Сочі або один із 25 планшетів Samsung Galaxy Tab з чохлом. А кожна транзакція, здійснена в період з 25 листопада 2013 року по 23 лютого 2014 року − один із 50 планшетів Samsung Galaxy Tab з чохлом або один із 25 телевізорів Panasonic 32”. Більше транзакцій – більше шансів виграти!

Розіграш призів відбудеться у два етапи: 6 грудня 2013 року та 5 березня 2014 року. Переможців буде визначено випадковим чином.

Не пропустіть нагоди стати свідком історичної події, що відбудеться у Сочі вперше. Підтримайте найкращих спортсменів світу та заряджайтесь спортивним настроєм разом з Visa!

Докладну інформацію про рекламну акцію «Вперед до перемог з Visa!» Ви можете дізнатися на сайті visa.com.ua

Перемагайте разом з Visa!