Меню

Архів новин
Піреус Банк починає видавати іпотечні кредити з низькою фіксованою ставкою
16 Липня 2012

З липня цього року українці можуть взяти іпотечний кредит у Піреус Банку із фіксованою ставкою 14,9% річних у гривні на строк до 20 років.

«Завдяки співпраці з Державною іпотечною установою ми пропонуємо населенню кредити на придбання житла на вторинному ринку із фіксованою ставкою, що є значно нижчою за стандартні умови кредитування в Україні, - говорить заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко. – Якщо позичальник скористується послугами агентства нерухомості, що є партнером нашого банку, кредитна ставка може бути навіть нижча - 14,5% річних у гривні».

Процедура отримання кредиту від Піреус Банку для придбання квартири або будинку із земельною ділянкою достатньо проста й прозора, без прихованих комісій.. Так, мінімальний власний внесок позичальника складає 30% вартості житла. Додаткові витрати мінімальні і включають одноразову комісію за видачу кредиту (2%) та необхідні страхові внески: страхування нерухомості, а також страхування від нещасного випадку, якщо позичальнику на момент підписання угоди виповнилося 45 років.

Олександр Гниленко, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні: "Завдяки співпраці з ДІУ ми пропонуємо кредити на придбання житла із фіксованою ставкою, що є значно нижчою за стандартні умови кредитування в Україні"

“Термін прийняття попереднього рішення, навіть без документів по об’єкту застави, становить 1 день. За наявності повного пакету документів (включно з документами по об’єкту заставі), Піреус Банк приймає рішення про надання іпотечного кредиту протягом 3-х днів - підкреслив О. Гниленко. - До того ж, кредит можна погасити достроково без штрафних санкцій».

Перелік необхідних документів для отримання кредиту доступний за посиланням.

Отримати іпотечний кредит за програмою співпраці з ДІУ можна у будь-якому відділенні Піреус Банку.

Детальну інформацію про умови кредитування за програмою кредитування можна отримати, звернувшись до Контакт-центру банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Агентства нерухомості, які ще не є партнерами Піреус Банку, можуть отримати інформацію щодо умов співпраці у будь-якому відділенні банку.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 47,5 млрд. євро і власним капіталом 3 млрд. євро (станом на 31.03.2012 р.). Заснований у 1916 р. Піреус Банк здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, на Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банк (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку в Україні станом на 1 червня 2012 року складають 3,5 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал - 837 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 21.06.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua