Меню

Архів новин
Піреус Банк дарує бонуси клієнтам, які відкрили депозит «Різдвяний настрій»
31 Cічня 2012

Спеціально для тих вкладників, у яких закінчується термін депозиту «Різдвяний настрій», Піреус Банк пропонує покращені умови перерозміщення коштів – депозит «Стандартний+». Перерозмістивши кошти протягом 5 робочих днів з дати закінчення депозиту «Різдвяний настрій», вкладник отримає +0,5% річних до відсоткової ставки за депозитом «Стандартний».

Кошти можна розмістити на строк 3 і 6 місяців, з відсотковою ставкою до 17% річних у гривнях у залежності від строку та суми вкладу. Розмістити на депозит із підвищеною процентною ставкою «Стандартний+» можна суму, що не перевищує розмір вкладу «Різдвяний настрій».

«Піреус Банк цінує лояльність своїх клієнтів. Тому ми пропонуємо вкладникам, що розмістили кошти на депозит «Різдвяний настрій», покращені умови перерозміщення коштів (+0,5% річних до вкладу у гривнях) на строк 3 і 6 місяців. Вкладники можуть отримувати нараховані відсотки щомісяця або в кінці строку дії депозиту. Відсоткова ставка незмінна протягом всього терміну дії договору», – відзначив заступник директора департаменту розрібного кредитування Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко.

Заступник директора департаменту розрібного кредитування Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко:

Заступник директора департаменту розрібного кредитування Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко: "Піреус Банк пропонує вкладникам, що розмістили кошти на депозит «Різдвяний настрій», покращені умови перерозміщення коштів (+0,5% річних до вкладу у гривнях) на строк 3 і 6 місяців"

 

Вже три роки поспіль Піреус Банк зберігає найвищий рівень надійності депозитів (оцінка «5») незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 28.12.2011), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 55,6 млрд євро і регуляторним капіталом 3,1 млрд євро (станом на 30.09.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 22 грудня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua