Меню

Архів новин
Піреус Банк запропонував бізнес-клієнтам гнучкий овердрафт «Вигідні відсотки»
25 Жовтня 2011

З жовтня 2011 року бізнес-клієнти Піреус Банку в Україні зможуть скористатись новою вигідною пропозицією – овердрафтом «Вигідні відсотки». Овердрафт розроблений з максимальним урахуванням потреб клієнтів для фінансування поточних або непередбачених витрат. Овердрафт можна оформити на строк до 12 місяців із гнучкою відсотковою ставкою, що встановлюється в залежності від безперервного строку користування овердрафтом: чим частіше здійснюється повне погашення овердрафту, тим меншою є відсоткова ставка за користування ним. Відсоткова ставка за користування овердрафтом становить від 14% річних, якщо строк безперервного користування овердрафтом становить 1-10 днів, до 18% річних, якщо строк користування овердрафтом – 46-364 дні (за ліміту овердрафту від 1 млн. грн).

«Піреус Банк приділяє велику увагу співпраці з малим та середнім бізнесом, постійно розширюючи спектр послуг та вдосконалюючи свої пропозиції. Новий овердрафт «Вигідні відсотки» – найоптимальніше рішення для тих бізнес-клієнтів, що мають потребу у фінансуванні для покриття короткострокових розривів у часі між очікуваними надходженнями на поточний рахунок та необхідністю здійснювати платежі з поточного рахунку, – відзначив Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні. – Серед переваг кредитної пропозиції – гнучка відсоткова ставка, що залежить від періодичності повного погашення овердрафту та можливість його оформлення під заставу товарів в обороті».

Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні:

Павло Груша, керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні: "Новий овердрафт «Вигідні відсотки» – найоптимальніше рішення для тих бізнес-клієнтів, що мають потребу у фінансуванні для покриття короткострокових розривів у часі між очікуваними надходженнями на поточний рахунок та необхідністю здійснювати платежі з поточного рахунку"

Овердрафт «Вигідні відсотки» також передбачає відсутність зобов’язань щомісячного повного погашення заборгованості, автоматичне погашення заборгованності за овердрафтом за рахунок щоденних надходжень на поточний рахунок та відкриття ліміту овердрафту в розмірі до 60% середньомісячних чистих надходжень на поточні рахунки в банку за останні 6 календарних місяців. Для нових клієнтів банку при визначенні ліміту овердрафту враховуютьсяі чисті надходження на поточні рахунки в інших банках.

Новий овердрафт «Вигідні відсотки» містить усі переваги існуючого продукту банк - «Смарт овердрафту», в тому числі гнучкість щоквартального перерахування ліміту овердрафту, що дозволяє компаніям, які демонструють ріст ділової активності, автоматично збільшувати ліміт овердрафту.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 04.10.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

13 вересня 2011 р. ДКЦПФР зареєструвала збільшення статутного капіталу Піреус Банку в Україні на 785 млн грн. до 1,628 млрд грн. Завдяки цьому банк має один з найвищих показників достатності капіталу серед банківських установ, що здійснюють діяльність в Україні.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua