Меню

Архів новин
Група Піреус Банку оголосила результати діяльності за 9 місяців 2009 р.
23 Червня 2011

19 листопада Група Піреус Банку оголосила результати діяльності за 9 місяців 2009 р.

 Завантажити повний Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 9 місяців 2009 р. 
(pdf-файл англійською мовою, 704 Kb).

Як зазначено у Звіті, протягом економічної кризи, яка триває у Греції та поза її межами останні 12 місяців, Група Піреус Банку спромоглась зміцнити свої позиції. «Балансова звітність Групи відображає її платоспроможність, показник ліквідності близький до історичного максимуму, операційні витрати залишились незмінними; прибуток до оподаткування та формування резервів Групи Піреус Банку за 9 місяців 2009 р. склав 609 млн євро», – зазначається у повідомленні Міхаліса Салласа, голови Ради Директорів та голови Виконавчої Ради Piraeus Bank Group.

За словами пана Салласа, в умовах, коли позитивні ознаки оздоровлення світової економіки поступово посилюються, менеджмент Піреус Банку продовжить втілювати політику обачливого розвитку у країнах діяльності Групи, де середньострокові перспективи залишаються позитивними. '

Міхаліс Саллас, голова Ради Директорів та голова Виконавчої Ради Piraeus Bank Group
Міхаліс Саллас, голова Ради Директорів та голова Виконавчої Ради Piraeus Bank Group: «Протягом економічної кризи, яка триває у Греції та поза її межами останні 12 місяців, Група Піреус Банку спромоглась зміцнити свої позиції»

Загальні активи Piraeus Bank Group на кінець вересня 2009 р. склали 52,3 млрд євро, майже не змінившись у порівнянні з кінцем вересня 2008 р. ( -1% у річному виразі). За цей же період загальний власний капітал Групи зріс на 12% до 3,75 млрд євро (ріст з початку 2009 р. склав 24%). Чистий прибуток Групи Піреус Банку зріс до 219 млн євро; у квартальному порівнянні чистий прибуток III кварталу зріс на 18% порівняно з II кварталом поточного року (90 млн євро проти 76 млн євро відповідно).

Янніс Кіріакопулос, голова Спостережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ»
Янніс Кіріакопулос, голова Спостережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ»:
«Співвідношення власного матеріального капіталу та матеріальних активів Піреус Банку є одним з найвищих у Європі, що свідчить про міцний фінансовий стан банку».

Коефіцієнт достатності капіталу Групи Піреус Банку склав 10,3%, показник достатності капіталу першого рівня зріс до 9,5%. Співвідношення власного матеріального капіталу та матеріальних активів зросло до 5,9% (порівняно з 5,0% на початку поточного року), що є одним з найвищих показників у Європі.

 Завантажити повний Звіт про результати діяльності Піреус Банк Груп за 9 місяців 2009 р. 
(pdf-файл англійською мовою, 704 Kb).

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 52,3 млрд євро та загальним капіталом 3,75 млрд євро (станом на 30.09.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.
Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

2 жовтня незалежне рейтингове агенство «Кредит-Рейтинг» черговий раз підтвердило наданий Піреус Банку в березні 2009 р. найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5»), що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua