Меню

Архів новин
Піреус Банк увійшов до двадцяти найстійкіших банків за 2 квартал 2021 року
27 Серпня 2021

Мінфін включив Піреус Банк до рейтингу двадцяти найстійкіших банків за 2 квартал 2021 року, що базується на аналізі інформації з офіційних та відкритих джерел. Рейтинг включає банки із депозитним портфелем більше ніж 1 млрд грн та ґрунтується на офіційних даних звітності банків станом на 16 серпня 2021 року.

Згідно з методологією, фінустановам нараховувалися бали залежно від значення показників за 3-ма групами: стресостійкість банку до до стресового економічного середовища, лояльність вкладників та оцінка аналітиків.

Задля визначення стресостійкості банку (здатності протистояння внутрішнім та зовнішнім ризикам), аналізувалися такі показники як: залежність від вкладів фізосіб; якість фондування; прибутковість; ліквідність; достатність капіталу; масштаб діяльності.

Показник лояльності вкладників, що характеризує прихильність клієнтів банку до його вкладів й успішність діяльності банку на роздрібному сегменті депозитного ринку, визначався за: часткою банку на ринку роздрібних депозитів; зростанням роздрібного портфелю вкладів за квартал, а також досвідом роботи на ринку та репутацією банку щодо надійності у частині виконання своїх зобов’язань.