Меню

Архів новин
Піреус Банк став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк
09 Березня 2021

Піреус Банк став одним із партнерів кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини. Мета кампанії – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.

У межах інформаційної кампанії Національний банк спільно з партнерами розповідатиме українцям, які вони мають права як споживачі фінпослуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

«Є чимало причин, чому українці з пересторогою користуються фінансовими послугами або не користуються ними взагалі. Це і пережиті кризи, і негативний споживацький досвід, і недостатня обізнаність про переваги користування фінансовими продуктами. Національний банк сьогодні має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Це обов’язкові складові для підвищення захищеності споживачів фінпослуг, а також для більшої залученості громадян до фінансової системи та активнішого користування послугами», – наголосив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

«Підтримка банками кампанії це не тільки підвищення фінансової обізнаності населення, а й певна бізнес відповідальність банківських установ. Піреус Банк долучився до ініціативи, аби партнерські відносини між клієнтами і фінустановами стали більш лояльними, прозорими та відповідальними, від чого виграють усі», - прокоментував Іліас Музакіс, в.о. голови правління Піреус Банку.

Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України. Національний банк у межах кампанії запускає спеціальний лендинг «Знай свої права» https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights/.