Повідомляємо Вам, що «ПІРЕУС БАНК МКБ» вжив максимум заходів щодо захисту власних інформаційних систем та не постраждав від вірусної кібератаки, що була зафіксована сьогодні та паралізувала роботу багатьох компаній. Тож, усі системи банку працюють у стандартному режимі, обслуговування клієнтів та проведення платежів здійснюється без затримок та збоїв.
У свою чергу, рекомендуємо Вам бути обачливими при користуванні електронними ресурсами та не відкривати файлів, що вкладені до електронних листів, та програм для обміну миттєвими повідомленнями, які можуть пошкодити операційну систему та дані на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Зазвичай, такими є файли незначного розміру із розширеннями: .bat, .cmd, .exe, .com, .js, .hta, .pif, .scr.
З повагою,АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»
Шановний клієнте!
21 липня 2022 року Національний банк України запровадив зміни щодо операцій та операцій, що здійснюються за кордоном (за межами території України) за картками та рахунками в гривні. . Ці нові обмеження стосуються лише операцій, які здійснюються за кордоном з гривневих карток і рахунків, тоді як на валютні картки та рахунки ці обмеження не вплинули. Докладніше:
12 500 грн в еквіваленті іноземної валюти за 7 днів з моменту першого зняття. Ліміт не розраховується наростаючим підсумком.
80 000 грн в еквіваленті за календарний місяць за операції в POS-терміналах (фізична наявність картки або технології NFC на телефоні). ), покупки в Інтернеті з повним захистом 3DSecure* та регулярними платежами**.
20 000 грн в еквіваленті за календарний місяць для решти типів онлайн-транзакцій.