Меню

Новини
Піреус Банк запустив сервіс купівлі валюти через застосунок Winbank
13 Вересня 2023

Піреус Банк радий повідомити про запуск функціоналу "Купівля валюти", який відтепер доступний через новий мобільний застосунок Winbank. 

Цей функціонал дозволить нашим шановним клієнтам зручно та швидко купувати іноземну валюту в режимі онлайн в межах встановленого місячного ліміту в 50 тис. грн. Важливо зазначити, що цей ліміт на купівлю валюти поширюється рівномірно на всі рахунки, відкриті в банку.

Ця послуга доступна через новий мобільний застосунок Winbank, що спрощує процес обміну валюти для наших клієнтів. Щоб скористатися цією функцією, клієнти мають виконати кілька простих кроків: перейти до розділу "Обмін валют", вибрати гривневий рахунок, з якого будуть списані кошти, та визнити рахунок у доларах США або євро, на який буде зарахована валюта.

Піреус Банк продовжує вдосконалювати цифровий банкінг для своїх клієнтів, і впровадження функції купівлі валюти є свідченням нашого прагнення надавати зручні та ефективні фінансові рішення.

Ми пропонуємо нашим клієнтам скористатися цим сервісом на платформі Winbank та відчути переваги безпроблемної купівлі валюти онлайн. 

Якщо вам потрібна будь-яка додаткова допомога або інформація, будь ласка, звертайтеся до нашої служби підтримки клієнтів – 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно на території України) або +38 044 4958890 для дзвінків із-за кордону, або за допомогою WEBCall на сайті банку.

Дякуємо, що обираєте Піреус Банк для ваших щоденних банківських потреб.