Меню

Новини
Піреус Банк відкрив нове відділення в Івано-Франківську
03 Листопада 2023

3 листопада 2023 року Піреус Банк відкрив нове відділення в Івано-Франківську за адресою:  вул. Кардинала Гузара, 49, розширивши таким чином географію присутності на заході країни. Піреус Банк є дочірнім банком Piraeus Financial Holdings, європейської фінансової групи, що працює на ринку банківських послуг з 1916 року.

Piraeus Bank

«Не зважаючи на виклики воєнного часу, Піреус Банк продовжує втілювати стратегію розвитку бізнесу в Україні та інвестувати у нові території. Банк прагне стати ближчим та підтримати своїх клієнтів на заході України. Відкриття нового відділення в Івано-Франківську є важливим кроком у цьому напрямі, а незабаром Піреус Банк запланував відкриття чергового відділення у Хмельницькому», — анонсував Янніс Кіріакопулос, голова правління Піреус Банку.

Нове відділення банку спроектоване з урахуванням усіх стандартів ергономіки та вирізняється сучасним дизайном, відповідаючи усім сучасним вимогам безпеки. Також це відділення входить до мережі Power Banking, що працюватиме та обслуговуватиме клієнтів за умов можливого відключення електроенергії.

Кожен клієнт може отримати професійну консультацію спеціалістів відділення чи то з розвитку бізнесу, чи то з управління власними фінансами. У новому відділенні надаватиметься увесь спектр банківських послуг корпоративним та приватним клієнтам, що включають: фінансові послуги для бізнесу, депозити фізичним та юридичним особам, оформлення приватних чи зарплатних карток, розрахунково-касове обслуговування, індивідуальні сейфи тощо.

Внутрішній простір нового відділення розділений на ряд зон, кожна з яких сприяє легкому та комфортному діалогу у вирішенні фінансових питань. Для зручності клієнтів відділення обладнане вуличним банкоматом для зняття готівки та її внесення із подальшим зарахуванням на банківський рахунок.

Будучи частиною фінансової групи Piraeus Financial Holdings, Піреус Банк є стабільним та надійним партнером, що дотримується європейських стандартів обслуговування клієнтів із акцентом на індивідуальному підході, у чому іванофранківці можуть особисто переконатися, відвідавши відділення. Піреус Банк інвестує у сучасні технології та рішення, підвищуючи тим самим комфорт та сервіс в обслуговуванні клієнтів.

Piraeus Bank

Відділення в Івано-Франківську стане 14 працюючим відділенням Піреус Банку в Україні. Банк також представлений у Києві, Ірпені, Одесі, Дніпрі, Львові, Харкові та Черкасах.

Повний перелік відділень Піреус Банку і графік їх роботи можна подивитись на карті.

Детальну інформацію про усі послуги банку можна дізнатися на сайті банку або зателефонувати до контакт центру 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно на території України) або +38 044 4958890 для дзвінків із-за кордону, або за допомогою WEBCall на сайті банку.

Піреус Банк є частиною європейської фінансової групи із головним офісом в Афінах (Греція) та працює на українському банківському ринку з 2007 року. Піреус Банк стратегічно орієнтований на комплексне обслуговування корпоративних та приватних клієнтів, ґрунтуючись на міжнародному досвіді Групи.