Меню

Новини
Піреус Банк діджиталізує клієнтський досвід, запровадивши дистанційне відкриття Wincard у декількох валютах через додаток Winbank
11 Грудня 2023

Піреус Банк радий повідомити про можливість відкриття дебетової картки Wincard у доларах США, євро та гривнях у застосунку Winbank. Ця ініціатива відображає прагнення банку забезпечити максимальну зручність та доступність сервісів в онлайні для своїх клієнтів.

Клієнти Піреус Банку, а також нові клієнти, які бажають підключитися до послуг Піреус Банку дистанційно, можуть без зайвих зусиль відкрити бажану картку Wincard у доларах США, євро або гривнях у кілька кліків у застосунку Winbank. Ця нещодавно розроблена функція дозволяє клієнтам керувати своїми фінансами, не виходячи з дому.

Відтепер, всі клієнти Піреус Банку можуть купувати іноземну валюту онлайн в еквіваленті до 50 000 грн. на місяць за вигідними курсами. Процес дуже простий — достатньо увійти у застосунок, відкрити картку у валюті, обрати бажану для купівлі валюту, перейти до розділу "Обмін валют", вказати рахунок списання у гривні та обрати рахунок зарахування у доларах США або євро.

Крім того, клієнти мають ексклюзивну можливість оформити одну з найвигідніших карток Wincard у гривні, що пропонує значний кешбек 2% майже на всі покупки, без клопоту із вибором категорії, з виплатою до 500 гривень на місяць. Ще більше покращує клієнтський досвід можливість поповнення картки без комісії в розгалуженій мережі платіжних кіосків самообслуговування EasyPay.

Піреус Банк постійно вдосконалює дистанційні канали обслуговування та впроваджує нові цифрові рішення для задоволення зростаючих потреб клієнтів банку. Впровадження дистанційного відкриття рахунків у різних валютах є свідченням прагнення банку надавати ефективні та зручні фінансові рішення.
Ця нова функція з'явилася після того, як Піреус Банк випустив новий мобільний застосунок, що дозволяє клієнтам управляти своїми щоденними фінансовими потребами та дистанційно відкривати строкові депозити за однією з найвигідніших на ринку ставкою у 17% річних у гривні.