Меню

Архів новин
Піреус Банк оновив інтерфейс онлайн-платформи winbank
15 Квітня 2014

Піреус Банк оновив інтерфейс онлайн-платформи winbank, серед основних переваг якого: зручність для користувача, практичність і орієнтованість на потребу клієнта.

Новий інтерфейс спрямований не тільки на удосконалення естетичної складової сторінки, але і на його інформаційну частину. Банк буде оперативно повідомляти своїм клієнтам останні новини, радити, як найефективніше захистити свої електронні кошти, а також розміщувати багато інших корисних публікацій.

Крім того, мобільна версія на новій платформі стала набагато зручніше - тепер легко можна перейти до мобільної версії з будь-якого пристрою безпосередньо зі сторінки реєстрації. Також для зручності на головну сторінку винесені такі популярні сервіси, як: депозитний калькулятор, форма зворотного зв'язку і т.п. Приємним бонусом стала демо-версія winbank, для тих користувачів, які ще не підключилися до системи і спочатку хотіли б познайомитися з усіма перевагами, а тільки після того пройти процес реєстрації, який також досить простий і не займе багато часу.

Раніше Піреус Банк інформував про впровадження нових можливостей. Банк повідомив, що всі клієнти-користувачі кредитних карт тепер мають можливість, окрім погашення кредитної карти у системі дистанційного обслуговування winbank і формування виписки, ще й блокувати і розблоковувати кредитну карту самостійно у winbank і замовляти перевипуск кредитної картки у зв'язку з втратою чи пошкодженням за тарифом нижче, ніж у відділенні.

Довідка про Піреус Банк
Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 92 млрд. євро, кредитний портфель становить 60,4 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 54,3 млрд. євро (на кінець грудня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 01.04.2014).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua