Меню

Архів новин
«Кредитний ліміт по карткам наших зарплатних клієнтів може досягати двох заробітних плат», - Світлана Черкай, член правління Піреус Банку
14 Квітня 2014

Піреус Банк запропонував новий продукт – «Кредитна картка для зарплатних проектів». Скористатися новими можливостями можуть, як нові зарплатні клієнти, так і ті, що вже обслуговуються у банку.

Новий клієнт для банку – це співробітники компаній, які нещодавно оформили зарплатний проект та користуються ним менш, ніж 6 місяців. Перетнувши межу зазначеного періоду співробітникам буде запропоновано збільшити кредитний ліміт до 200% від їхньої заробітної платні. Коментуючи нововведення пані Черкай зазначила, що новому співробітнику одразу без будь-яких перевірок буде надано кредитну картку з лімітом 500 гривень.

«Кредитний ліміт по карткам наших зарплатних клієнтів може досягати двох заробітних плат», - відзначила банкір. Світлана Черкай також додала, що клієнт може самостійно збільшити свій ліміт, надавши довідку про доходи за останні 6 місяців й додала, що для діючих клієнтів, що отримають заробітну платню на зарплатний рахунок більш, ніж 6 місяців банк пропонує відразу оформити кредитну картку з лімітом до 200% від заробітної платні.

Крім того, особливістю даного продукту є можливість видачі клієнту картки Instant, що дозволить не очікувати випуску іменної картки, а отримати кредитну картку набагато швидше.

Серед переваг кредитної картки для зарплатних клієнтів від стандартної кредитної картки слід відмітити також наступні:

 • Випуск картки Classic чи Instant - безкоштовно;
 • Випуск картки Gold – 200 грн одноразово;
 • Відсутність щорічної комісії;
 • Відсотки за кредитом по картках Classic/Instant:
  28% - операції у торгівельній мережі;
  36% - операції із зняття готівки;
 • Відсотки за кредитом по картці Gold:
  26% - операції у торгівельній мережі;
  34% - операції із зняття готівки;
 • Можливість прямого списання мінімального платежу з зарплатного рахунку

«Також клієнтам не потрібно надавати до банку довідку про доходи, перевірка здійснюється у відповідності до зарахувань на зарплатний рахунок», - підвела підсумок Світлана Черкай.

Довідка про Піреус Банк
Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 92 млрд. євро, кредитний портфель становить 60,4 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 54,3 млрд. євро (на кінець грудня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 01.04.2014).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua