Меню

Архів новин
Піреус Банк та платіжна система Visa запустили спільну акцію «Фестиваль шопінгу в Дубаї»
09 Cічня 2014

Усі клієнти, які поїдуть до фестивалю шоппінгу в Дубаї та здійснять купівлю карткою Visa на будь-яку суму у період фестивалю, приймуть участь у розіграші головного призу – однієї з трьох подорожей «усе включено» на двох до чемпіонату світу з футболу FIFA World Cup, що проходитиме в Бразилії протягом червня та липня 2014 року.

Платіжна система Visa разом із Піреус Банк бажають своїм клієнтам ще більше святкових емоцій та гарного настрою.

З більш детальними умовами можна ознайомитись за посиланням.

Довідка. Група Піреус Банку є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку складають 93 млрд. євро, кредитний портфель становить 62 млрд. євро, а обсяг депозитів клієнтів досяг 55 млрд. євро (на кінець вересня 2013 р.).

Піреус Банк присутній в Україні з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 25).

Піреус Банк в Україні має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 12.12.2013).

Банк уповноважений Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги, а також є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Піреус Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ (FLIFI).

Прес-служба Піреус Банку в Україні
тел.: +38(044)495-88-88
e-mail: press@piraeusbank.ua