Меню

Архів новин
Кредити Піреус Банку для малого та середнього бізнесу стали доступнішими
12 лютого 2013

З 31 січня 2013 року бізнес-клієнти Піреус Банку в Україні відчують переваги вигідної цінової пропозиції за кредитними продуктами банку, адже ставки фінансування у національній валюті знижені.

Відтепер представники малого та середнього бізнесу отримали можливість залучати фінансування за овердрафтом «Вигідні відсотки», із гнучкою відсотковою ставкою від 20% річних, та програмою «Кредитний пакет» під 22% річних у гривнях.

«Обидві пропозиції максимально враховують потреби представників малого та середнього бізнесу для поповнення обігових коштів, крім того, за овердрафтом «Вигідні відсотки» передбачена гнучка відсоткова ставка, що встановлюється в залежності від безперервного строку користування кредитом. Чим частіше здійснюється повне погашення овердрафту, тим меншою є відсоткова ставка за користування ним, – зазначив керівник управління малого та середнього бізнесу Піреус Банку в Україні Павло Груша.

«Кредитний пакет» – це оптимальне поєднання зручних форм фінансування: кредитної лінії та овердрафту, адже клієнт має можливість самостійно обирати їхнє співвідношення; фінансування можна отримати у сумі до 70% від вартості майна на строк до 12 місяців.

Oвердрафт «Вигідні відсотки» - найоптимальніше рішення для тих бізнес-клієнтів, які мають потребу у фінансуванні для покриття короткострокових розривів у часі між очікуваними надходженнями на поточний рахунок та необхідністю здійснювати платежі з поточного рахунку.

Крім основної переваги кредитної пропозиції - гнучкої відсоткової ставки, а також щоквартального перерахування ліміту овердрафту, яке дозволяє компаніям, що демонструють ріст ділової активності, автоматично збільшувати ліміт кредитування, бізнес-клієнти мають можливість оформляти овердрафт під заставу 100% товарів в обороті, що дозволяє уникнути витрат на нотаріальне посвідчення застави.

Ніколас Зензефіліс, директор департаменту казначейства Піреус Банку в Україні: "Кредитування бізнес-клієнтів є стратегічним напрямком діяльності Піреус Банку в Україні у 2013 році. Розуміючи важливість кредитування бізнесу для забезпечення економічного зростання, ми запропонували одні з найкращих пропозицій на ринку на поповнення обігового капіталу у формі кредитної лінії та овердрафту за відсотковою ставкою в розмірі від 20% річних»

«Співпраця з бізнес-клієнтами та надання їм фінансування є стратегічним напрямком діяльності Піреус Банку в Україні. Враховуючи потребу клієнтів у залученні прийнятних за вартістю кредитних коштів, банк прийняв рішення знизити відсоткові ставки за кредитами у гривні, - відзначив Ніколас Зензефіліс. - Залучення коштів на поповнення обігового капіталу у формі кредитної лінії та овердрафту можливе за відсотковою ставкою в розмірі від 20% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку».

Довідка. Група Піреус Банку є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи. Активи Групи Піреус Банку досягли 78 млрд євро, кредитне портфоліо складає 44 млрд евро, а об’єм депозитів клієнтів перевищує 35 млрд євро (станом на 30.09.2012).

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку за четвертий квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал – 910 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 25.12.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua