Меню

Архів новин
Піреус Банк створив спеціальний сайт-помічник для користувачів інтернет-банкінгу winbank
05 Грудня 2012

Відтепер у системи інтернет-банкінгу winbank від Піреус Банку з’явився власний сайт winbank.com.ua. На сайті викладена вся необхідна користувачам інформація щодо підключення, та правил користування інтернет-банкінгом від Піреус Банку. Через новий сайт також можна оформити заявку на підключення до winbank.

«Вся інформація на сайті викладена у дуже простій та доступній формі – ми використали інфографіку та демо-ролики, які по кроках демонструють можливості системи winbank. Крім того, ми відповіли на найпопулярніші запитання користувачів, що виникають при користуванні інтернет-банкінгом, - відзначив Роман Лісняк, керівник департаменту маркетингу Піреус Банку в Україні. – Насправді, користуватись системою winbank дуже просто і легко, тому ми прагнули створити ресурс, який би візуально відображав ці переваги нашого інтернет-банкінгу».

Роман Лісняк, керівник департаменту маркетингу Піреус Банку в Україні: «Користуватись системою winbank дуже просто і легко, тому ми прагнули створити ресурс, який би візуально відображав ці переваги нашого інтернет-банкінгу»

Система інтернет-банкінгу winbank дає можливість керувати своїми фінансами у будь-який час та у будь-якому місці. Для користування системою потрібний лише доступ до мережі Інтернет та комп’ютер або планшет чи смартфон на платформі Android або iOS. Значна перевага системи winbank – це «нульові» тарифи на платежі та перекази, адже всі операції в межах України безкоштовні, а плата за користування інтернет-банкінгом відсутня.

«Доступна інформація щодо winbank – не єдина принада сайту, - додав Роман Лісняк. – 3 грудня ми розпочинаємо квест «Місто золотих гаманців», 100 переможців якого отримають картку VISA Gold від Піреус Банку з 500 грн на рахунку, тож запрошуємо всіх взяти участь у віртуальній грі!»

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 77,2 млрд. євро, кредитним портфоліо 46 млрд. євро, депозитним портфоліо 37 млрд євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank і 99,08% активів грецького Geniki Bank станом на 19.10.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу. В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку в Україні за третій квартал 2012 року складають 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал - 894,7 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 23.10.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні

Катерина Калиновська

Тел.: +38(067)688-62-14

e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua