Меню

Архів новин
Мережа банкоматів Групи Піреус Банку збільшилась в два рази
09 Листопада 2012

Після поглинання «здорової» частини грецького Сільськогосподарського Банку ATEbank мережа банкоматів Групи Піреус Банку збільшилась майже в два рази, досягнувши 2300 пристроїв у 7 країнах світу.

Держателі карт VISA, емітованих Піреус Банком в Україні, можуть знімати готівку за пільговими тарифами у всіх банкоматах Групи Піреус Банку. Зокрема, у Греції, Болгарії, Єгипті, Румунії, Албанії, Сербії та на Кіпрі пільгова комісія за зняття готівки в банкоматах Групи складає 0,5% від суми транзакції (мінімум 15 грн.), тоді як стандартна комісія за зняття готівки складає 1,5% +30 грн.

«Тепер нашим клієнтам стало ще простіше знімати гроші, знаходячись на відпочинку або у відрядженні за кордоном, - говорить керівник управління платіжних карток Піреус Банку в Україні Олексій Панов. – Адже після поглинання ATEbank кількість банкоматів Групи Піреус Банка збільшилося на 900 в Греції і 60 - в Румунії, а ці країни - досить популярні маршрути подорожей для українців».

Олексій Панов, керівник управління платіжних карт Піреус Банку в Україні: "Після поглинання ATEbank кількість банкоматів Групи Піреус Банка збільшилося на 900 в Греції і 60 - в Румунії, а ці країни - досить популярні маршрути подорожей для українців"

З детальною інформацією щодо місцерозташування банкоматів Групи можна ознайомитись на сайті банку або звернувшись до Контакт-центру Піреус Банку 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України).

Довідка. Група Піреус Банку є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 74 млрд. євро, кредитным портфелем у розмірі 46 млрд. євро і депозитним портфелем у розмірі 37 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank і 99,08% активів грецького Geniki Bank станом на 19.10.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку за третій квартал 2012 року склали 3,1 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал – 894,7 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 23.10.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.
Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua