Меню

Архів новин
Піреус Банк став спонсором форуму ICC Ukraine «Інновації, ефективність і конкурентоспроможність»
08 Листопада 2012

Піреус Банк став спонсором форуму Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) «Інновації, ефективність і конкурентоспроможність», який відбувся 7 вересня в Києві. Для участі у форумі в Україну прибув президент ICC Жерар Вормс.

Під час форуму ICC Ukraine обговорювалися питання поліпшення конкурентоспроможності української економіки, підвищення її інвестиційної привабливості, реформування податкової системи для стимулювання ключових галузей економіки, а також роль банківського сектора в економічному розвитку країни. Крім того, під час форуму була проведена тематична секція «Зелена економіка», під час якої учасники обговорили Дорожню карту і програму ICC із впровадження зеленої економіки в Україні, а також ряд успішно реалізованих інноваційних проектів, пов'язаних з альтернативною енергетикою і енергоефективністю.

Під час форуму було вручено нагороди з нагоди Дня підприємця України. Піреус Банк був відзначений Міжнародним сертифікатом партнерської надійності. «Міжнародний сертифікат партнерської надійності вручається компаніям, чиї фінансово-економічні показники, ділова репутація та надійність дозволяє ICC Ukraine рекомендувати їх в якості надійного партнера для ведення національного та міжнародного бізнесу», - зазначив президент ICC Ukraine Володимир Щелкунов.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 74 млрд. євро (після поглинання «здорової» частини активів Сільськогосподарського Банку Греції ATEbank, станом на 27.07.2012). Заснований у 1916 г., Піреус Банк здійснює діяльність у 10 країнах світу. В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку в Україні станом на 1 червня 2012 року складають 3,5 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал - 837 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 29.05.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади.

Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua