Меню

Архів новин
Піреус Банк запрошує держателів карток Visa взяти участь в акції
07 Липня 2012

Клієнти Піреус Банку в Україні, які розрахуються за покупки платіжною карткою Visa в супермаркетах найбільших міст країни, отримають у липні-серпні гарантовані подарунки від Visa.

6 липня в торгівельних мережах Києва стартувала акція Visa «Оплати карткою Visa – отримай гарантований подарунок». З 1 серпня до неї долучаться Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів та Харків. Загалом в акції беруть участь 77 магазинів (з них 40 - у Києві) найбільших торгівельних мереж, таких як «Сільпо», «Велика кишеня», «Новус», «Дрімтаун», «Караван», «Амстор», «Арсен» тощо.

Взяти участь в акції легко. Достатньо розрахуватись карткою Visa за будь-які товари у роздрібних торгівельних мережах, які беруть участь в акції, надати чек на суму покупки не менш ніж 150 грн. промоутеру біля рекламного стенду й отримати подарунок від Visa - брендовану чашку.

Олена Горлушко, керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні: "Наші клієнти вже змогли впевнитися у зручності, надійності та безпеці оплати товарів за допомогою платіжної картки Visa"

«Ми співпрацюємо з платіжною системою Visa вже 10 років і за цей час випустили понад 20 тис. карток, - говорить керівник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні Олена Горлушко. - Наші клієнти вже змогли впевнитися у зручності, надійності та безпеці оплати товарів за допомогою платіжної картки Visa. А зараз у них є можливість також отримати гарантований подарунок при оплаті товарів у магазині».

З повним переліком магазинів, які беруть участь в акції «Сплати карткою Visa – отримай гарантований подарунок», та режимом роботи промоутерів можна ознайомитися за посиланням.

Платіжну картку Visa можна оформити у будь-якому відділенні Піреус Банку. Термін оформлення – 7 днів.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 47,5 млрд. євро і власним капіталом 3 млрд. євро (станом на 31.03.2012 р.). Заснований у 1916 р. Піреус Банк здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, на Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банк (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк представлений з 2007 року. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво №25).

Чисті активи Піреус Банку в Україні станом на 1 червня 2012 року складають 3,5 млрд. грн., уставний капітал – 1,628 млрд. грн., регулятивний капітал - 837 млн. грн.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 21.06.2012), який характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк також має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» із прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21.06.2012). Цей довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним із найвищих рейтингів, які присвоюють банкам, що працюють на українському ринку.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, членом Міжнародної торгової палати в Україні, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Visa є глобальною платіжною системою, яка забезпечує доступ держателям карток, торгово-сервісним закладам, фінансовим і урядовим закладам у понад 200 країнах світу до швидкої, безпечної та надійної мережі електронних платежів. Електронні платежі здійснюються шляхом глобальної інноваційної процесингової системи VisaNet, яка спроможна обробляти понад 20 000 транзакцій за секунду, забезпечуючи захист від шахрайства для користувачів і гарантії здійснення платежів для торгово-сервісних підприємств. Visa не є банком, не випускає платіжні картки, не встановлює комісію або відсоткові ставки для користувачів, а також не надає кредити держателям карток. В свою чергу, інноваційні рішення Visa дозволяють фінансовим організаціям пропонувати своїм клієнтам широкий вибір фінансових інструментів, у тому числі дебетові, передплачені та кредитні карткові продукти.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Катерина Калиновська
Тел.: +38(067)688-62-14
e-mail: kkalynovska{at}piraeusbank.ua