Меню

Архів новин
Піреус Банк публікує офіційне спростування неправдивої інформації щодо продажу банку
10 Листопада 2011

9 та 10 листопада низка українських ЗМІ опублікувала недостовірну інформацію щодо продажу Піреус Банку в Україні, що нібито готується.

У зв’язку з цим Піреус Банк МКБ офіційно заявляє, що не веде перемовин щодо продажу банку та не надавав мандат на проведення таких перемовин жодній іншій компанії. «Це неправдива інформація. Ані Піреус Банк МКБ, ані Piraeus Bank Group не ведуть перемовин щодо продажу банку. Залишаючи за собою право позиватись до суду проти тих, хто може завдати шкоду нам та нашому головному акціонеру, акції якого котируються на фондовій біржі в Європі, ми не розуміємо, якою може бути мотивація для поширення цих чуток», – заявив голова Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ» Янніс Кіріакопулос.

Голова Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ» Янніс Кіріакопулос:

Голова Наглядової ради АТ «Піреус Банк МКБ» Янніс Кіріакопулос: "Збільшення зареєстрованого статутного капіталу банку майже вдвічі свідчить про незмінність довгострокових планів Групи Піреус Банку щодо розвитку бізнесу в Україні"

13 вересня 2011 р. Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала збільшення статутного капіталу АТ «Піреус Банк МКБ» на 785 млн грн. Таким чином, зареєстрований статутний капітал банку на сьогодні складає 1,628 млрд грн.

«Збільшення розміру статутного капіталу Піреус Банку в Україні здійснено з метою збільшення ліквідності банку, підвищення фінансової стабільності, формування резервів під проблемну заборгованість та для подальшого розвитку діяльності кредитної установи, – розповів Янніс Кіріакопулос. – Збільшення зареєстрованого статутного капіталу банку майже вдвічі свідчить про увагу Групи Піреус Банку до українського ринку та незмінність довгострокових планів щодо розвитку Піреус Банку в Україні».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 27.10.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua