Меню

Архів новин
Акція спільно з платіжною системою VISA «Спробуйте - Вам сподобається!»
02 Листопада 2011

З 1 жовтня 2011 року по 31 січня 2012 року, розраховуючись за будь-які покупки за допомогою платіжної картки VISA, емітованої Піреус Банком в Україну, щомісяця Ви берете участь у розіграші одного з 110 призів у розмірі 500 гривень. Для участі в розіграші грошових призів приймаються будь-які платежі за товари та послуги, здійснені у торгівельно-сервісних мережах, терміналах самообслуговування, банкоматах (наприклад, при купівлі ваучерів мобільного зв'язку) та у мережі Інтернет.

Сума платежу значення не має. Разом з тим, чим більше операцій з платіжною карткою VISA, емітованою Піреус Банком в Україні, Ви робите, тим вищі Ваші шанси на виграш.

Беріть участь у акції від VISA "Спробуйте - Вам сподобається!" та вигравайте 500 грн. щомісяця!

«У платіжних картках VISA, випущених Піреус Банком в Україні, використовується сучасна чіпова технологія, яка забезпечує додатковий захист даних клієнта. Крім того, Піреус Банк пропонує послугу управління декількома рахунками за допомогою однієї картки, а також пільгові тарифи на зняття готівки в банкоматах Групи Піреус Банку у 8 країнах (Греція, Кіпр, Єгипет, Болгарія, Албанія, Румунія, Сербія і США), - розповів Олексій Панов, керівник управління платіжних карт Піреус Банку в Україні. - Нещодавно Піреус Банк запропонував своїм клієнтам, що мають зарплатну картку VISA, можливість користуватися овердрафтом у розмірі до 100% від величини своєї заробітної плати».

Крім того, Піреус Банк є членом об'єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера», яка налічує більше 4000 банкоматів по всій Україні; зняття готівки з картки VISA від Піреус Банку в банкоматах мережі здійснюється на пільгових умовах.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.
Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 04.10.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

13 вересня 2011 р. ДКЦПФР зареєструвала збільшення статутного капіталу Піреус Банку в Україні на 785 млн грн. до 1,628 млрд грн. Завдяки цьому банк має один з найвищих показників достатності капіталу серед банківських установ, що здійснюють діяльність в Україні.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua