Меню

Архів новин
Піреус Банк оголошує акцію по зарплатним проектам для бізнес-клієнтів
07 Жовтня 2011

Піреус Банк в Україні проводить акцію для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які реалізують зарплатний проект банку у період з 1 жовтня до 31 грудня 2011 року. За умовами акції, кожний клієнт – юридична особа або фізична особа-підприємець, який бажає обслуговуватись у рамках зарплатного проекта по тарифу «Зарплатний рахунок-2» або «Зарплатний рахунок-3», у період дії акції може обрати одну з двох пропозицій: 

  • Акційна пропозиція 1 – протягом 3-х місяців з дати підписання договору на обслуговування в рамках зарплатного проекту компанія має можливість здійснювати зарахування коштів на рахунки своїх співробітників безкоштовно
  • Акційна пропозиція 2 – протягом 3-х місяців з дати підписання договору на обслуговування в рамках зарплатного проекту компанія має можливість оформляти платіжні картки Visa Classic з чіпом своїм співробітникам безкоштовно.

Після закінчення терміну дії акційних тарифів (90 днів) компанія продовжить обслуговуватись згідно стандартних тарифів рахунків «Зарплатний рахунок-2» або «Зарплатний рахунок-3», який вона обрала під час впровадження зарплатного проекту.

«Зарплатні проекти Піреус Банку в Україні допомагають компанії значно спростити процес виплати заробітньої платні своїм співробітникам, адже виплата коштів на рахунки здійснюється за допомогою простого у використанні програмного забезпечення, яке надається банком. Кошти доступні для використання вже через 15 хвилин після отримання та перевірки банком відомості та платіжного доручення, - розповіла Олена Горлушко, начальник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні. – У рамках «Зарплатного проекту-2» та «Зарплатного проекту-3» співробітникам підприємства випускаються платіжні картки Visa Classic або Visa Gold з чіпом на вибір (на залишок коштів на рахунках нараховуються 3% річних)».

Олена Горлушко, начальник відділу карткового бізнесу Піреус Банку в Україні: "В рамках акції від Піреус Банку підприємства зможуть відкривати картки VISA для своїх спіробітників або зараховувати кошти на їхні рахунки безкоштовно протягом 3-х місяців"

Співробітники компаній, що обслуговуються у рамках зарплатних проектів Піреус Банку, також можуть скористатися безкоштовним інтернет-сервісом «Піреус Онлайн Банкінг», що дозволяє швидко та зручно здійснювати онлайн-платежі та грошові перекази, а також перевіряти стан своїх рахунків, маючи лише доступ до інтернету.

«Крім того, співробітники компаній, що мають зарплатну картку від Піреус Банку в Україні, можуть скористатись овердрафтом по своїй платіжній картці VISA у розмірі до 100% від своєї заробітньої платні за місяць (мінімальний ліміт овердрафту становить 1 000 грн., максимальний – 20 000 грн.). Скористатись кредитними коштами на картці можна як у торгівельних мережах при безготівкових розрахунках, так і при знятті готівкових коштів у банкоматах. Крім того, власник картки може оформити послугу SMS-інформування та отримувати інформацію про всі операції, що виконуються з використанням платіжної картки», – повідомила Олена Горлушко.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 06.09.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

13 вересня 2011 р. ДКЦПФР зареєструвала збільшення статутного капіталу Піреус Банку в Україні на 785 млн грн. до 1,628 млрд грн. Завдяки цьому банк має один з найвищих показників достатності капіталу серед банківських установ, що здійснюють діяльність в Україні.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua