Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні почав співпрацю з міжнародною платіжною системою MasterCard
20 Вересня 2011

З 1 вересня 2011 року власники карток MasterCard (MasterCard Electronic, Maestro/Cirrus), випущених як в Україні, так і за кордоном, можуть знімати готівку в банкоматах Піреус Банку в Україні. Також з 1 жовтня клієнти зможуть отримувати готівку по картках MasterCard в усіх відділеннях Піреус Банку.

«Банкомати та POS-термінали Піреус Банку в Україні сертифіковані для прийому карток міжнародної платіжної системи MasterCard, оснащених як магнітною стрічкою, так і чіпом, - розповів Олексій Панов, керівник управління платіжних карт Піреус Банку в Україні. - Міжнародна платіжна система MasterCard займає друге місце у світі за кількістю емітованих платіжних карт (близько 26% від загальної кількості платіжних карт). Тепер будь-який власник платіжної картки з логотипом MasterCard (Cirrus/Maestro) зможе скористатись банкоматом або відділенням Піреус Банку для отримання готівки».

Олексій Панов, керівник управління платіжних карт Піреус Банку в Україні: "Відтепер будь-який власник платіжної картки з логотипом MasterCard (Cirrus/Maestro) зможе скористатись банкоматом або відділенням Піреус Банку для отримання готівки"

Сьогодні Піреус Банк в Україні має мережу з 45 відділень і 53 банкоматів. Піреус Банк є учасником банкоматної мережі «АТМоСфера», яка на сьогодні налічує понад 3900 банкоматів по всій території України. Власники платіжних карток Піреус Банку в Україні можуть знімати готівку в банкоматах інших банків-учасників мережі «АТМоСфера» за зниженими тарифами.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 69 млн євро і регуляторним капіталом 3 млрд 500 млн євро (станом на 30.06.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 06.09.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua