Меню

Архів новин
Піреус Банк встановлює нові ставки за ощадними рахунками для бізнес-клієнтів
31 Серпня 2011

З 15 вересня 2011 зміняться відсоткові за ощадними рахунками «Легкий бізнес» та «Бізнес+», у тому числі за вже укладеними договорами. Відсоткові ставки будуть встановлені у такому розмірі:

Ощадний рахунок «Бізнес+»:  

Валюта
Відсоткова ставка
ГРИВНЯ
7.00 % річних
ДОЛАР США
3.50 % річних
ЄВРО
2.50% річних

Ощадний рахунок «Легкий бізнес»

Валюта
Відсоткова ставка
ГРИВНЯ
8.00 %  річних
ДОЛАР США
4.00 % річних
ЄВРО
3.00 % річних

«Незважаючи на деяке зниження ставок за ощадними рахунками для бізнес-клієнтів, рахунки «Легкий бізнес» та «Бізнес+» залишаються одними з найбільш привабливих пропозицій на ринку, - розповів заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку в Україні Олександр Гниленко. - Ці програми суміщають у собі переваги як строкового вкладу завдяки високим відсоткам, так і поточного рахунку, кошти з якого можна зняти в будь-який робочий день без обмежень за кількістю і сумою операцій».

Детальну консультацію щодо оновлених тарифів можна отримати, звернувшись у будь-яке з відділень Банку, зателефонувавши до Контакт-центр (0 800 30 888 0) або надіславши запитання через форму зворотного зв'язку.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 628 млн євро і регуляторним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.03.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – кредитування бізнесу та іпотечне кредитування.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» (останнє оновлення рейтингу – 02.08.2011), що характеризує здатність банку вчасно та у повному обсязі виплачувати вклади. Банк має довгостроковий кредитний рейтинг агентства «Кредит-Рейтинг» на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno(at)piraeusbank.ua