Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні отримав підтвердження кредитного рейтингу uaA з прогнозом «стабільний»
18 Липня 2011

Рейтинговий комітет національного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг» оновив та підтвердив поточний довгостроковий кредитний рейтинг Піреус Банку в Україні на рівні «uaA» з прогнозом «стабільний» (дата оновлення – 21 червня 2011 р.). Даний довгостроковий рейтинг входить до групи інвестиційних, тобто є одним з найвищих рейтингів, які присвоюються банкам, що працюють на українському ринку.

З моменту присвоєння рівня uaA (13 червня 2008 р.) рейтинг Піреус Банку в Україні залишається незмінним, що є підтвердженням надійності фінустанови. Довгостроковий кредитний рейтинг uaA відображає високу здатність АT "Піреус Банк МКБ" виконувати свої боргові зобов'язання в умовах українського фінансового ринку. А стабільний прогноз вказує на відсутність на поточний момент передумов для зміни рейтингу протягом року.

На присвоєння Піреус Банку в Україні інвестиційного рейтингу впливає низка чинників, від яких залежать якісні характеристики банку. Так, при оцінюванні агентством «Кредит-Рейтинг» були враховані такі аспекти: наявність підтримки банку з боку акціонера – однієї з провідних фінансових груп Південної та Східної Європи – Piraeus Bank Group, високий рівень капіталізації банку (станом на кінець червня 2011 р. адекватність капіталу Піреус Банку МКБ становила 24,3% при нормативному значенні НБУ – не менше 10%), можливість підтримувати конкурентні позиції на фінансовому ринку, наявність широкої мережі відділень, яка генерує достатній потік клієнтів, а також диверсифікація кредитного портфеля. За методологією агентства «Кредит-Рейтинг», такий метод оцінювання характеристик фінустанов дозволяє визначити найбільш надійних представників фінансового ринку і допомогти населенню визначити відповідні банки для співпраці.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 628 млн євро і регуляторним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.03.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, Форуму провідних міжнародних фінансових установ, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./Факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua