Меню

Архів новин
Тепер у відділеннях Піреус Банку в Україні можна поповнювати електронні гаманці WebMoney
01 Серпня 2011

Тепер у будь-якому з відділень Піреус Банку клієнти можуть миттєво поповнити свій гаманець WebMoney, щоб розплачуватися в інтернет-магазинах або ж переказувати кошти іншим особам. Для цього платнику досить повідомити касиру банку номер гаманця, на який слід зарахувати гроші, і суму поповнення. При проведенні таких транзакцій комісія банку становить 3%.

Олексій Панов, керівник управління платіжних карток Піреус Банку в Україні :

Олексій Панов, керівник управління платіжних карток Піреус Банку в Україні : "В будь-якому відділенні Піреус Банку в Україні можна миттєво поповнити свій гаманець WebMoney" 

«Для того, щоб поповнити свій гаманець WebMoney, достатньо завітати у будь-яке з відділень банку та миттєво поповнити свій електронний гаманець через касу. Також клієнт має можливість зняти кошти зі свого гаманця WebMoney за допомогою перерахування їх на рахунок у Піреус Банку з тим, щоб надалі зняти готівку або використовувати кошти для безготівкових платежів, у тому числі, і за допомогою своєї платіжної картки», - розповів керівник управління платіжних карт Піреус Банку в Україні Олексій Панов.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 628 млн євро і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро (станом на 31.03.2011). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

WebMoney - найбільша українська система інтернет-розрахунків, працює в Україні з 2003р. На даний момент систему використовує близько 700 тисяч активних учасників і близько 1000 торгівельних компаній та інтернет-магазинів. Протягом останніх 5 років система демонструє стабільне зростання всіх показників на 100-120% щорічно. WebMoney дозволяє миттєво і цілодобово оплачувати товари та послуги в мережі інтернет, а також здійснювати p2p-переклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua