Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні запровадив нову послугу - інтернет-сервіс «Піреус Онлайн Банкінг»
16 Червня 2011

Інтернет-сервіс «Піреус Онлайн Банкінг» - це система дистанційного банківського обслуговування, за допомогою якої фізичні особи – клієнти банку мають цілодобовий доступ до власних рахунків та операцій по них з будь-якого комп’ютера через мережу інтернет. «Піреус Онлайн Банкінг» дуже простий у використанні тане потребує додаткового програмного забезпечення.

Інтернет-банкінг від Піреус Банку дозволяє:

  • контролювати кошти на Ваших рахунках
  • мати постійний доступ до інформації про всі платежі з Ваших рахунків у Піреус Банку з дня їх відкриття
  • здійснювати безкоштовні грошові перекази в межах власних рахунків у Піреус Банку без обмеження кількості транзакцій на день
  • здійснювати безкоштовні грошові перекази між клієнтами Піреус Банку без обмеження кіль-кості операцій на день
  • здійснювати безкоштовні платежі в межах України без обмеження кількості транзакцій на день
  • проводити платежі за кордон

«Піреус Онлайн Банкінг» дозволяє користувачеві управляти своїми коштами у будь-якому місці і в будь-який час за наявності доступу в інтернет. Підключення та обслуговування в системі онлайн-банкінгу - безкоштовне », - розповів Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні.

На даний момент клієнтам інтернет-сервісу «Піреус Онлайн Банкінг» доступні такі активні операції: перекази в межах власних рахунків в Піреус Банку, перекази між клієнтами Піреус Банку, а також платежі по Україні та за кордон. Комісія за будь-які платежі в межах України - 0%.


Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Ми плануємо постійно розширювати функціональність інтернет-сервісу "Піреус Онлайн Банкінг". Так, восени клієнти зможуть сплачувати комунальні рахунки та поповнювати свої мобільні телефони за допомогою цього сервісу"

«Інтернет-сервіс «Піреус Онлайн Банкінг» побудований на платформі, що завоювала чимало міжнародних нагород в тому числі завдяки забезпеченню повної конфіденційності та безпеки у під час роботи в системі для наших клієнтів, - запевнив Іліас Музакіс. - Надалі ми плануємо істотно розширити функціональність системи інтернет-банкінгу. Зокрема, вже восени клієнти зможуть оплачувати комунальні платежі і поповнювати мобільні телефони через інтернет ».
Щоб підключитися до інтернет-сервісу «Піреус Онлайн Банкінг», необхідно звернутися до найближчого відділення Піреус Банку в Україні.

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 700 млн євро (станом на 31.12.2010) і власним капіталом 4 млрд 300 млн євро Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua