Меню

Архів новин
Відтепер власники платіжних карток VISA від Піреус Банку в Україні можуть знімати готівку у банкоматах Групи Піреус Банку за кордоном за лояльними тарифами
13 Квітня 2011

Тепер всі власники платіжних карток VISA від Піреус Банку в Україні при знятті готівки за кордоном зможуть користуватися перевагами належності свого банку до великої міжнародної банківської групи. Так, у Греції, Болгарії, Єгипті, Румунії, Албанії, Сербії, США та на Кіпрі для власників карток VISA, емітованих Піреус Банком в Україні, встановлена пільгова комісія за зняття готівки у банкоматах мережі Групи Піреус Банку – 0,5% від суми транзакції (мінімум 15 грн). Попередній тариф складав 1,5% від суми транзакції (плюс 30 грн).

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні:

Іліас Музакіс, заступник директора операційно-організаційного департаменту Піреус Банку в Україні: "Відтепер клієнти Піреус Банку в Україні зможуть знімати готівку у банкоматах Групи Піреус Банку за пільговими тарифами"

«Наші клієнти зможуть знімати готівку за пільговими тарифами у більше ніж 1 350 банкоматах Групи Піреус Банку у 8 країнах світу, більшість з яких є дуже відвідуваними українцями туристичними напрямками, - розповів заступник директора організаційно-операційного департаменту Піреус Банку в Україні Іліас Музакіс. – Новий тариф дозволить власникам платіжних карток VISA від Піреус Банку в Україні вільно використовувати картки під час подорожі до цих країн, не переплачуючи за зняття готівки».

Довідка. Піреус Банк є однією із провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 57 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.09.2010). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Серед пріоритетних напрямків – іпотечне кредитування та кредитування бізнесу.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua