Меню

Архів новин
Піреус Банк робить ставку на роботу з малим і середнім бізнесом
07 Травня 2010

Дніпропетровськ. 29 квітня 2010 р. – Одним з пріоритетних напрямів для Піреус Банку в Україні є робота з малим і середнім бізнесом. Про це під час зустрічі з VIP-клієнтами в новому відділенні Піреус Банку в Дніпропетровську розповів голова Спостережної ради АТ «Піреус Банк МКБ», генеральний директор Piraeus Bank Group в Україні Янніс Кіріакопулос. При цьому він відзначив: «Група Піреус Банку має традиційно сильні позиції в сегменті малого і середнього бізнесу – на нього припадає майже половина загального кредитного портфеля Групи».

Голова Спостережної ради банку повідомив, що для успішної роботи з українським бізнесом сьогодні створені всі умови: впроваджені європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, розроблені нові банківські продукти, що мають високий попит на українському ринку. «Так, наприклад, вчора ми вивели на ринок нову дебетну платіжну картку VISA, для безпеки розрахунків оснащену чіпом, за допомогою якої клієнт отримує доступ до поточного рахунку з підвищеною процентною ставкою (до 12% річних)», – сказав Я. Кіріакопулос. Крім того, до кінця поточного року Піреус Банк планує здійснити широкомасштабні інвестиції в модернізацію інфраструктури банку в Україні.

     

    

 

«У 2010 році Група Піреус Банку інвестує в статутний капітал дочірнього банку в Україні 30 млн євро, завдяки чому капітал збільшиться майже на 70%. Перший транш – 20 млн євро або 232 млн грн. – ми отримали буквально вчора; ще 10 млн євро плануємо отримати в 3-му кварталі поточного року. Таким чином, до кінця 2010 р. після державної реєстрації статутний капітал Піреус Банку в Україні перевищить 850 млн грн.», – повідомив Янніс Кіріакопулос. За його словами, додаткова капіталізація буде направлена на розвиток діяльності банку в Україні та поступове збільшення кредитного портфеля. В даний час кредитний портфель банку перевищує 230 млн євро. При цьому загальний кредитний портфель Piraeus Bank Group складає 37 млрд 700 млн євро.

     

    

За словами члена правління, директора департаменту філіальної мережі Піреус Банку в Україні Дмитра Мусієнка, банк пропонує найкращі на ринку тарифні умови для малого і середнього бізнесу. Згідно умов тарифного пакету «Легкий старт» фізичні особи-підприємці і юридичні особи з річним обсягом продажів до 100 млн грн. зможуть безкоштовно: відкрити рахунок, обслуговувати його протягом перших шести місяців, а також встановити і користуватися системою Інтернет-банкінгу Piraeus Online Banking.

При цьому він відзначив, що безумовним пріоритетом для Піреус Банку в Україні є надійність і висока ліквідність фінансової установи, тому особливу увагу банк приділяє оцінці кредитних ризиків, які в період кризи істотно зросли. Сьогодні банк дуже обережно підходить до фінансування нових проектів, проте завжди готовий подати клієнтам необхідну підтримку. Керівництво Піреус Банку і представники бізнесу Дніпропетровського регіону обговорили, які фінансові програми необхідні бізнесу в першу чергу, які терміни і ставки кредитування є найбільш прийнятними сьогодні, як бізнес може гарантувати повернення коштів та інші актуальні для клієнтів питання.

Під час зустрічі з VIP-клієнтами в новому відділенні в Дніпропетровську Янніс Кіріакопулос також особливо відзначив, що стратегічна мета банку в Україні – надавати клієнтам в Україні банківський сервіс найвищого рівня. Це дозволить нам потрапити в число банків, які розглядаються клієнтами у якості надійних фінансових партнерів під час вибору фінансової установи для обслуговування. Для досягнення даної мети Піреус Банк в Україні, окрім збільшення статутного фонду і запуску нових висококонкурентних продуктів, проводить оптимізацію філіальної мережі. «Торік Піреус Банк відкрив в Україні 10 нових відділень, останнє з них – у Дніпропетровську, в якому ми зараз знаходимось. Зараз йде ремонт у приміщенні нового відділення в самому центрі Києва, яке відкриється через 1,5 місяці. Протягом найближчих 2 років буде проведена передислокація близько 20 відділень банку, локація або метраж яких нас не влаштовує», – повідомив Д. Мусієнко під час зустрічі з VIP-клієнтами в новому відділенні Піреус Банку в Дніпропетровську. В даний час регіональна мережа банку налічує 54 відділення.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 54,3 млрд євро і власним капіталом 3,62 млрд євро (станом на 31.12.2009). Заснований у 1916 р., Піреус Банк сьогодні здійснює діяльність в Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків і 21 компанія, які надають повний спектр фінансовіх послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому і середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до числа банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій і грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно і в повному обсязі виплачувати вклади.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua