Меню

Архів новин
Піреус Банк в Україні прийняв рішення про збільшення статутного капіталу на 232 млн грн.
06 Квітня 2010

Піреус Банк в Україні збільшить статутний капітал на 232 млн грн. шляхом проведення закритого (приватного) розміщення акцій. Рішення про збільшення статутного капіталу банку прийнято позачерговими Загальними зборами акціонерів, які відбулись 3 лютого 2010 р. у Києві.

Згідно Протоколу рішення №1/02 вiд 03.02.2010 буде емітовано 23 209 222 прості іменні акції номінальною вартістю 10,00 грн. кожна загальною вартістю 232 092 220 грн. Акції розповсюджуються шляхом закритого (приватного) розміщення виключно серед акціонерів Банку протягом квітня 2010 р. Розміщення акцій призведе до збільшення частки у статутному капіталі акціонера Piraeus Bank S.A., що вже володіє пакетом у розмірі 99,95%.

Голова Спостережної ради ВАТ
Янніс Кіріакопулос, голова Спостережної ради ВАТ «Піреус Банк МКБ»:
«Отримані гроші будуть спрямовані на поповнення обігових коштів, підвищення фінансової стабільності та забезпечення подальшого розвитку діяльності Піреус Банку в Україні».

За словами голови Спостережної ради АТ «Піреус Банк МКБ» Янніса Кіріакопулоса, розміщення цінних паперів проводиться з метою збільшення розміру статутного капіталу банку. Після завершення усіх процедур щодо реєстрації збільшення статутного капіталу зареєстрований статутний капітал АТ «Піреус Банк МКБ» зросте на 45,5% та складатиме 742,092 млн грн. «Отримані гроші будуть спрямовані на поповнення обігових коштів, підвищення фінансової стабільності та забезпечення подальшого розвитку діяльності Піреус Банку в Україні», – наголосив Я. Кіріакопулос.

Довідка. Піреус Банк є однією з провідних фінансових установ Південної та Східної Європи з активами 52,3 млрд євро та власним капіталом 3,75 млрд євро (станом на 30.09.2009). Заснований у 1916 році, Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах – Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S.A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.

В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам. Піреус Банк представлений в 14 регіонах країни.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг», що характеризує здатність банку вчасно та в повному обсязі здійснювати виплати за вкладами.

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
Тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua