Меню

Архів новин
Піреус Банк посів друге місце у ТОП-15 рейтингу надійності середніх і невеликих банків
25 лютого 2021

Піреус Банк посів друге місце згідно з результатами рейтингу надійності середніх і невеликих банків, представленого виданням «Гроші», складеного на основі звітності банків, опублікованої НБУ (дані станом на 01.01.2021). Рейтинг показує роздрібні банки з активами менше 15 млрд грн. і депозитним портфелем більше 1 млрд грн. станом на 01.01.2021.

«Надійність Піреус Банку оцінена на високому рівні, що підтверджується місцем у рейтингу. Ця оцінка свідчить про те, що Піреус Банк мінімально чутливий до несприятливих комерційних, фінансових та економічних чинників. Рейтинг відображає збалансованість підходів ведення банківської діяльності», - прокоментував Іліас Музакіс, в.о. голови правління Піреус Банку в Україні.

Згідно з методикою розрахунку рейтингу, увагу було приділено багатьом параметрам: співвідношення коштів фізосіб до власного капіталу, надійність (репутація) акціонера, проблеми з виплатою вкладів, ставка залучення вкладів у гривні на три місяці. Так на підставі зібраних коефіцієнтів і був виведений сумарний рейтинговий показник.