Меню

Архів новин
Піреус Банк спільно з компанією VISA запустили святкову акцію «Зимові розрахунки – приємні подарунки!»
13 Грудня 2020

Піреус Банк спільно з компанією VISA запустив святкову акцію «Зимові розрахунки – приємні подарунки!», завдяки якій за оплату товарів і послуг карткою, на клієнтів чекають чудові бонуси та подарунки, що триватиме до 10 березня 2021р.
Так, в акції беруть участь усі клієнти, які розрахувалися картками VISA від Піреус Банку у торгових мережах та в інтернеті із сумою однієї транзакції від 500 грн. Чим більше транзакцій, тим більше шансів виграти подарунки.

Щотижня перші 100 клієнтів, гарантовано отримуватимуть поповнення мобільного рахунку на 50 грн (деталі тут).
Також щомісяця (після 10-го числа кожного місяця дії акції) серед усіх клієнтів, які розраховувалися карткою VISA за товари та послуги із сумою транзакції від 500 грн, буде визначено 10 призерів за допомогою системи random, на яких чекають подарункові сертифікати номіналом 1 000 грн. у певні магазини.

Так у перший місяць клієнти, рахунки яких відкрито у Києві та Київській обл., отримають сертифікати до магазину «Good Wine». На тих клієнтів рахунки яких було відкрито у відділеннях банку інших міст,  чекають сертифікати інтернет-магазину «Rozetka».

У другий місяць дії акції клієнти-призери отримають сертифікати до магазину MakeUP, а у третій місяць – це буде подарунковий сертифікат до інтернет-магазину «Rozetka».
Розраховуйтеся карткою й отримуйте чудові подарунки.