Меню

Архів новин
Middleware стала переможцем тендеру на розробку нової багатоканальної платформи Піреус Банку
09 Липня 2019

Піреус Банк уклав договір з Middleware International Inc. (США) на створення нової повнофункціональної платформи дистанційного банкінгу, що, як заплановано, буде обслуговувати всі клієнтські сегменти. Як повідомив член правління Піреус Банку, що курує ІТ-технології і роздрібний бізнес, Іліас Музакіс: «Ми плануємо створити комплексне рішення дистанційного банкінгу (Web- /Mobile (Android/IOS)) для всіх клієнтів банку - фізичних осіб, приватних підприємців, а також юридичних осіб - підприємств малого і середнього бізнесу».

Як зауважив банкір: «Використання рішень Middleware, що відрізняються інноваційністю, гнучкістю і швидкістю внесення змін, дозволять Піреус Банку оперативно налаштовувати бізнес-процеси і функціональність сервісу, підвищити безпеку послуги завдяки інтелектуальній системі протидії шахрайству, забезпечити багатоканальну комунікацію з клієнтами банку, в тому числі з використанням месенджерів».

Орієнтовний термін запуску нової платформи - кінець 2-го кварталу 2020 р.

Компанія Middleware Inc. заснована в 2014 році. Middleware - власник технологій Corezoid Process Engine, Sender Communication Engine, Deepmemo Rules Engine, Share.CreditCard, trigger.cards, Control.Events. Middleware працює з великими Клієнтами та Партнерами в багатьох країнах світу над проектами по цифровій трансформації бізнесу. Офіси Middleware знаходяться в США (California, Redwood), Україні (Дніпро). Ключові клієнти: Western Union, METRO Cash & Carry, Avon, Philip Morris, TBC Bank, Jysan bank. Ключові партнери: Visa, Rakuten Viber, Mambu. Middleware є сертифікованим партнером програми Financial Services Competency від Amazon Web Services.