Меню

Архів новин
Піреус Банк увійшов до кількох номінацій рейтингу «50 провідних банків України - 2017»
24 Квітня 2017

За результатами щорічного рейтингу «50 провідних банків України - 2017» Піреус Банк увійшов до ТОП-10 у трьох номінаціях, а саме - «Інтернет-Банкінг», «Кредити для малого і середнього бізнесу», «Кращий ТОП-менеджер», .

Піреус Банк увійшов до десятки кращих банків у номінації «Кредити для малого і середнього бізнесу», посівши 6-е місце місце. При розрахунку даного ренкінгу використовувалися такі критерії як: ефективна ставка для позичальника I категорії якості (за класифікацією НБУ); час прийняття кредитного рішення; вартість розгляду кредитної заявки; розмір комісії за видачу кредиту, максимальний термін кредиту; фактичну наявність бланкових кредитів; наявність спеціалізованих програм кредитування (на купівлю устаткування, що саме є заставою; на купівлю комерційного автотранспорту, що виступає заставою; аграрного сектору під заставу сільгосппродукції); кількість відділень, де доступна послуга; динаміка кредитного портфелю юр.осіб за підсумками 2016 року; співвідношення кредитного портфеля юр.осіб банку до загального портфеля юр.осіб усіх учасників ринку.

У номінації «Інтернет-Банкінг» Піреус Банк посів 9-ту позицію. Формування списку переможців грунтувалося на показниках кількості клієнтів, які активували повний інтернет-доступ до управління рахунком; функціоналі інтернет-банкінгу (можливість здійснювати платежі, можливість поповнення депозиту; можливість погашення кредиту; можливість надання Принтскріну-квитанції; можливість отримання виписки по рахунку; можливість оформлення кредитних заявок; можливість онлайн-переказу грошей на інший рахунок, відкритий у банку; можливість онлайн-переказу грошей на рахунок, відкритий в іншому банку; можливість здійснення SWIFT-переказів через веб-сайт банку: можливість зняття грошей у банкоматі без картки; можливість сплати комунальних послуг); наявність мобільних додатків (для iOS, Android, Windows Phone) та адаптованого веб-сайту для мобільних пристроїв.
Голова правління Піреус Банку Сергій Наумов, увійшов до переліку переможців номінації «Кращий ТОП-менеджер». Список лідерів даного рейтингу розраховувався, базуючись на голосуванні представників банків, які взяли участь в анкетуванні «50 провідних банків України». Крім загальної кількості голосів при визначенні кращого топ-менеджера враховувались якісні показники діяльності банків - приріст активів за рік і фінансовий результат установи.
Рейтинг «50 провідних банків України - 2017» формувався на підставі квартальної, річної звітності, а також внутрішньої інформація банків, що надається спеціально для рейтингу, яка включала в себе більш ніж 120 показників.