Меню

Архів новин
Піреус Банк запустив новий продукт для фізичних осіб – «Депозит з поповненням»
04 Вересня 2014

Піреус Банк запустив новий продукт – «Депозит з поповненням» із можливістю отримувати нараховані відсотки щомісяця або наприкінці терміну дії депозиту, повідомляє прес служба банку з посиланням на департамент роздрібного бізнесу. Оформити вклад з поповненням можуть всі клієнти, починаючи з 1 вересня п.р.

Клієнтам банку, які оформили депозит з поповненням на термін три, шість або дванадцять місяців, надається можливість його поповнення. Мінімальна сума поповнення протягом одного місяця дорівнює 500 гривням або 50 доларам США / євро, максимальна - 10 тис. грн. або 1 тис доларів США / євро.

«Вивчаючи основні інтереси наших клієнтів, ми розробили новий депозит, який поєднує в собі вигідні умови розміщення вкладу, а також дозволяє клієнту накопичити заощадження, завдяки можливості поповнювати вклад, – зазначила Катерина Вінницька, заступник директора департаменту роздрібного бізнесу Піреус Банку. – Ми впевнені, що депозит з поповненням стане популярним і затребуваним продуктом серед наших вкладників. Адже при поповненні депозиту протягом його дії, кошти на депозиті знаходяться менший термін, а ставка як і раніше нараховується висока».

Залежно від періоду та валюти депозиту ставки можуть досягати 18,5% річних у гривні, 6,25% в доларах США і 4,5% в євро. З повним переліком процентних ставок за депозитом з поповненням для фізичних осіб можна ознайомитися за посиланням.

Раніше Піреус Банк повідомляв про підтвердження рівня надійності депозитів рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг».