Menu

News archive
Піреус Банк виступив ексклюзивним спонсором семінару «Ведення міжнародного бізнесу: компанії, рахунки і податки»
04 June 2019

ПІРЕУС БАНК виступив ексклюзивним спонсором семінару «Ведення міжнародного бізнесу: компанії, рахунки і податки», організованого міжнародною юридичною службою «Інтерлігал».

Захід зорієнтований на власників і керівників логістичних, торгових підприємств, IT-компаній, портових операторів. Також семінар буде корисним експедиторам та підприємцям-початківцям, які зацікавлені у ведені міжнародного бізнесу.

Впродовж семінару обговорюватимуться досить різноманітні теми: приватні інтереси власників бізнесу, особливості обміну податковою інформацією, способи захисту активів в Україні і за кордоном, питання безпеки бізнесу тощо.

Член правління Піреус Банку Іліас Музакіс, який виступатиме спікером на семінарі, ділитиметься досвідом банку у роботі з нерезидентами в Україні та розповість про ризики і можливості даного напрямку.

Крім того на панельній дискусії будуть обговорюватися новий закон про валюту, фінансовий моніторинг, банківська таємниця та інші питання, що є дотичними до основної до загальної теми семінару.