Меню

Архів новин
Піреус Банк першим із банків, що працюють в Україні, переходить на обслуговування в дата-центр з найвищим рівнем надійності
05 Травня 2011

Піреус Банк в Україні, дбаючи про якість і безперебійність банківських сервісів для своїх клієнтів, прийняв рішення про перенесення частини своїх обчислювальних і комунікаційних потужностей на майданчик Центру обробки даних (ЦОД) компанії De Novo. ЦОД De Novo, відкриття якого відбулося 23 листопада 2010 р., є єдиним в Україні комерційним центром обробки даних, що відповідає суворим вимогам міжнародного стандарту TIA-942, а також вимогам Національного Банку України до серверних приміщень банків та фінустанов (Постанова № 243 «Про затвердження Правил технічного захисту інформації для приміщень банків, у яких обробляються електронні банківські документи» від 04.07.2007).

ЦОД De Novo відповідає рівню надійності TIER III, а за життєзабезпечувальними підсистемами - TIER IV міжнародного стандарту TIA-942. Основним положенням цього стандарту є набір жорстких вимог до надійності та відмовостійкості всіх без винятку систем життєзабезпечення дата-центру. Це перший аутсорсинговий дата-центр подібного рівня не тільки в Україні, але і в СНД.

За словами генерального директора компанії De Novo Максима Агеєва, послуги ЦОД орієнтовані на банківський сектор. «Справжню цінність ці послуги мають для тих банків, для яких поняття «надійність» не терпить компромісів, - упевнений пан Агєєв. - Саме таким є Піреус Банк, який став першим клієнтом нашого ЦОД».

Генеральний директор компанії De Novo Максим Агєєв:
Генеральний директор компанії De Novo Максим Агєєв: "Справжню цінність ці послуги мають для тих банків, для яких поняття «надійність» не терпить компромісів. Саме таким є Піреус Банк, який став першим клієнтом нашого ЦОД"

Розмістивши своє обчислювальне і комунікаційне обладнання на потужностях ЦОД De Novo, Піреус Банк став першим банком в Україні, який забезпечив подібний рівень безпеки та безперебійного функціонування своїх сервісів. За словами голови правління Піреус Банку в Україні В'ячеслава Коваля, дане рішення є стратегічним, адже міжнародна Група Піреус Банку відома своєю технологічністю та інноваційністю. «Якість банківських продуктів передбачає відповідне технологічне забезпечення. Розміщення частини наших сервісів на потужностях ЦОД відповідає стандартам послуг нашого материнського банку», - зазначив В. Коваль.


Голова правління Піреус Банку в УКраїні В'ячеслав Коваль: "Розміщення частини обчислювальних потужностей банку в Центрі обробки даних компанії De Novo з найвищим рівнем надійності TIER III+, унікальним для СНД, дозволить підвищити якість сервісів, безпеку і збереженість клієнтських даних".

За словами пана Коваля, дане рішення дозволить гарантовано забезпечувати задані технічні умови для наднадійного і безперебійного функціонування інформаційної інфраструктури банку. Крім того, це дасть можливість масштабувати і впроваджувати нові сервіси і системи з урахуванням ринкового зростання Піреус банку в Україні і числа його клієнтів. Можливості дата-центру також дозволять розмістити серверне та комунікаційне обладнання, необхідне для функціонування повноцінної системи електронного банкінгу, яку банк планує запустити на початку наступного року.

"Завдяки можливостям унікального для Україні дата-центру наші клієнти зможуть отримати найбільш якісний, надійний і безпечний сервіс", - запевнив голова правління банку.

Довідка.

Піреус Банк є однією з провідних банківських установ Південної та Східної Європи з активами 56 млрд 600 млн євро і власним капіталом 3 млрд 400 млн євро (станом на 30.06.2010). Заснований в 1916 р., Піреус Банк сьогодні представлений у Греції, Україні, Румунії, Болгарії, Єгипті, Албанії, Сербії, Кіпрі, а також у світових фінансових центрах - Нью-Йорку та Лондоні. Piraeus Bank S. A. є головною установою Групи Піреус Банку (Piraeus Bank Group); до Групи входять 10 банків та 21 компанія, які надають повний спектр фінансових послуг.
В Україні Піреус Банк надає повний комплекс банківських послуг приватним особам, малому та середньому бізнесу, а також корпоративним клієнтам.

Банк є членом Асоціації українських банків, учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також входить до переліку банків, уповноважених Пенсійним фондом України здійснювати виплату пенсій та грошової допомоги.

Піреус Банк має найвищий рейтинг надійності депозитів (оцінка «5») від незалежного рейтингового агентства «Кредит-рейтинг», що характеризує здатність банку виплачувати вклади вчасно і в повному обсязі.

Компанія De Novo заснована в 2008 р. De Novo спеціалізується на наданні професійних IT-послуг лідерам динамічних сегментів українського ринку. Експерти De Novo володіють багатим досвідом реалізації проектів з обстеження, проектування, впровадження та супроводдження ІТ-комплексів корпоративного рівня. Акціонерами компанії є компанія KM Core (до вересня 2010 р. «Квазар-Мікро»), Міжнародна фінансова корпорація (IFC) і найбільший у світі корпоративний венчурний фонд Intel Capital.

De Novo володіє власним центром обробки даних - першим комерційним ЦОД в Україні, який відповідає вимогам міжнародного стандарту TIA-942, рівня TIER III - одного з найвищих у галузі. Архітектура ЦОД De Novo дозволяє використовувати «зелені» технології, такі як Freecooling - метод економного охолодження в холодну пору року за рахунок більш низької температури зовнішнього повітря

Прес-служба Піреус Банку в Україні
Андрій Сахно
тел./факс: +38(044)495-8888
e-mail: asakhno@piraeusbank.ua