Меню

Архів новин
Піреус Банк залишає єдиний застосунок мобільного банкінгу Winbank
13 Листопада 2023

19 грудня 2023 Піреус Банк припиняє підтримку попередніх розробок ( Piraeus Bank , Piraeus Bank ) та залишить для використання виключно застосунок Winbank Piraeus Bank  , що був презентований клієнтам та запущений в липні цього року. 


Що це означає?
З 19 грудня попередні мобільні застосунки та комп’ютерні інтернет-банк версії Winbank ( Piraeus Bank , Piraeus Bank ) будуть не доступні для користування і видалені з Play Market та AppStore. Це стратегічне рішення відповідає нашим прагненням, що спрямовані на оптимізацію та покращення клієнтського досвіду в цифровому банкінгу. Цінуючи розуміння та співпрацю з нашими клієнтами, ми продовжуємо надавати безпечні та ефективні фінансові рішення через платформу Winbank Piraeus Bank .

Чому ми залишаємо єдиний застосунок Winbank  Piraeus Bank ?

Залишивши один застосунок Winbank  Piraeus Bank , ми, в Піреус Банку, концентруватимемо наші зусилля на покращенні єдиного мобільного застосунку. Єдина версія -  це рішення, в якому ми врахували весь минулий досвід, щоб у найкращий спосіб відповідати вашим повсякденним потребам і допомагати керувати заощадженнями в режимі онлайн.
Наш уніфікований застосунок Winbank Piraeus Bank  має сучасний та простий у використанні дизайн. Він регулярно оновлюється та постійно розвивається, щоб задовольнити потреби всіх наших клієнтів. Ми хочемо забезпечити вам найкращий досвід у користуванні застосунком!


Що дасть Вам нова платформа  Piraeus Bank ?
Завдяки Winbank у вашому смартфоні ви зможете:

 • керувати вашими  рахунками і картками
 • відстежувати свої оплати
 • відправляти квитанції про оплату
 • мати доступ до деталей карт та миттєво ділитися їх реквізитами
 • додавати картки до гаманців Apple Pay та Google Pay
 • контролювати суму вашого кешбеку
 • купувати (на суму 50 000 грн на місяць) та продавати валюту 
 • відкривати депозити під привабливу ставку
 • поповнювати мобільний, оплачувати послуги та комунальні платежі (постійно додаються нові провайдери)
 • виконати грошові перекази
 • незабаром — онлайн відкриття рахунків у USD та EUR

І це ще не все, бо команда Піреус Банку двічі на місяць робить оновлення застосунку та додає потрібні клієнтам сервіси і продукти.
 

Що потрібно зробити?

Якщо ви ще не встановили нашу програму Winbank, то переходьте за посиланням і завантажте Winbank Ukraine у Play Market або AppStore.

Також ми підготували невелике відео, як пройти реєстрацію, що допоможе легко перейти на єдину програму Winbank: https://youtu.be/Rvo- _DDdM9M.

Ми не просто чекаємо, ми сподіваємося на ваш перехід, і ваш банківський досвід відразу підніметься на новий рівень з нашим єдиним додатком Winbank Ukraine!

 

Якщо вам потрібна будь-яка допомога чи інформація, будь ласка, звертайтесь до нашої служби підтримки клієнтів – 0 800 30 888 0 (цілодобово, безкоштовно на території України) або +38 044 4958890 для дзвінків із-за кордону, або за допомогою WEBCall на сайті.