Меню

Депозити у гривні від Піреус банку

Депозити у гривні У доларах США У євро У валюті
Депозит доступний тільки у Winbank
Європейський у Winbank
Європейський у Winbank

Ставки діють при відкритті депозиту у мобільному банкінгу Winbank

UAH/USD/EUR Валюта
14,5% -17% ₴ та 1% - 1.25% $/€ Ставка (річних)
НА РАХУНОК НА КАРТКУ Виплата %
- Поповнення
3, 6, 12 МICЯЦІВ Термін
10 000 ₴ або 1 000 $/€ Мін. сума
Є можливість відкриття депозиту у Winbank
Європейський на 14 днів
Європейський на 14 днів

7,25% річних на 14 днів

UAH Валюта
7,25% Ставка (річних)
На рахунок На картку Виплата %
- Поповнення
14 днів Термін
від 10 000 UAH Мін. сума
Миттєвий
Миттєвий

Вільне поповнення та зняття коштів без комісій

UAH Валюта
3% Ставка (річних)
На рахунок На картку Виплата %
+ Поповнення
+ Дострокове зняття
Від 1 000 UAH Мін. сума
Депозити в гривні для клієнтів Піреус Банку

Зі зростанням доходу все більше українців замислюється про те, де та як зберігати заощадження. Це можуть бути гроші, зібрані на автомобіль, квартиру, освіту, весілля чи інші великі покупки. Піреус Банк пропонує клієнтам відкрити депозит у гривні. Цей продукт дає можливість не тільки захистити ваші накопичення, але й примножити їх. Гривневий депозит у банку з міжнародним капіталом є надійним джерелом пасивного доходу з мінімальними ризиками. Мінімальна сума вкладу становить лише 10000 грн, а отже, практично будь-хто може розпочати відкладати гроші та отримувати прибуток без клопоту й переживань.

Чому депозит у гривнях це вигідно 

Гривня є державною валютою України та за останні роки показала себе досить стійкою грошовою одиницею. Ми вже звикли до стабільності курсу та можемо не дуже перейматися, що цінність заощаджень швидко з'їсть інфляція. Депозит у гривні, відкритий у Києві або будь-якому іншому населеному пункті, де є відділення Піреус Банку, дає можливість:

 • захистити заощадження від численних ризиків, включно з крадіжкою, стихійними лихами, пожежею чи затопленням — паперові гроші легко пошкодити;
 • компенсувати інфляцію відсотковими ставками за вкладом — навіть невеликий відсоток здатний перекрити природну втрату вартості накопичень;
 • отримати пасивний дохід — ви нічого не робите, а банк виплачує вам гроші щомісячно або наприкінці терміну дії договору.

Багато українців не хочуть зв'язуватися з іноземною валютою, турбуючись, що не зможуть нею вільно скористатися на території нашої країни у разі настання якихось надзвичайних подій. Депозит у гривнях дозволить вам забрати накопичення в тому вигляді, в якому ви їх поклали на рахунок, та не хвилюватися про зміни курсу та необхідність обміну. 

Які програми з гривневих депозитів є в Піреус Банку

Клієнти Піреус Банку мають можливість покласти гроші на депозит у гривні в Україні відповідно до трьох програм:

 • депозит “Європейський”;
 • депозит "Європейський з поповненням";
 • вклад "Миттєвий".

Розібратися в особливостях кожного продукту ви можете безпосередньо на сайті — уважно вивчивши описи — або звернувшись до співробітників банку. Консультації здійснюються як у відділеннях Піреус, так і в телефонному режимі. 

Відзначимо основні відмінності програм. Наприклад, різниця між депозитами “Європейський” та “Європейський із поповненням” очевидна вже з назви. У першому випадку ви не зможете додавати до суми вкладу протягом терміну дії договору. До речі, покласти гроші ви можете на 3, 6 і 12 місяців. Ця умова однакова для обох програм. Є невеликі відмінності у відсоткових ставках. Для депозиту в гривні без поповнення вони становлять від 7,5% до 10%, а в другому випадку перебувають у діапазоні від 7% до 9%. Чим більший термін, тим вища відсоткова ставка. Також на розмір прибутковості впливає варіант зняття відсотків:

 • помісячно;
 • наприкінці терміну дії договору.

Другий варіант є більш прибутковим для клієнтів Піреус Банку. Пропонуємо відвідати одне з відділень банку та розпитати в деталях наших менеджерів про всі нюанси гривневих депозитів. 

Вклад "Миттєвий" є поточним рахунком з додатковими можливостями — на залишок нараховуються відсотки. Це найпростіший в оформленні та використанні продукт, але й він є найменш прибутковим. Зате ви постійно маєте доступ до своїх грошей — немає необхідності чекати на закінчення терміну дії договору, щоб зняти накопичення.

Зазначимо ще один важливий момент — у деяких депозитних програмах присутня послуга пролонгації договору. Це означає, що депозит буде подовжено, якщо клієнт не захоче його зняти. Ця послуга надається за бажанням вкладника, і ви можете відмовитися від неї, але не пізніше ніж за 2 робочі дні до закінчення дії депозитного договору. 

Що потрібно, щоб відкрити депозит у гривні в банку Піреус

Відкрити депозит у гривні в Піреус Банку можуть як громадяни України, так і нерезиденти. Відмінності полягають у переліку документів, необхідних для укладення договору. Резидентам знадобиться паспорт (або те, що його замінює) та ідентифікаційний код (довідка про присвоєння реєстраційного номера картки взяття на податковий облік, ІПН). Нерезидентам доведеться надати також два документи: що засвідчують особу та підтверджують місце проживання в Україні. Як бачите, нічого складно. 

Зверніть увагу, що для оформлення депозиту в гривні необхідно мати поточний рахунок у Піреус Банку. Його можна відкрити заздалегідь або в день укладання договору про вклад. Саме на цей рахунок виплачуватимуть відсотки помісячно або наприкінці терміну дії депозиту. 

Якщо ви хочете відкрити гривневий депозит у банку Піреус, рекомендуємо пройти такі кроки:

 • вивчити представлені на сайті програми, ознайомитись із процентними ставками та термінами;
 • скачати калькулятор і порахувати прибутковість вашого вкладу на реальних цифрах;
 • прочитати інструкцію з відкриття депозиту онлайн (для клієнтів Піреус Банку);
 • отримати консультацію будь-яким зручним способом — за телефоном або у відділенні.

Ми розробили максимально вигідні та гнучкі умови, які отримали високу оцінку в постійних клієнтів. Щоб покласти гроші на депозитний рахунок, вам буде надано 7 днів. Тобто не обов'язково мати всю суму при собі для оформлення договору. Ви можете взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код, відвідати відділення банку, отримати відповіді на всі запитання, прийняти рішення та відразу підписати папери, а сам вклад зробити пізніше. 

Піреус Банк — депозити в гривнях на строк до 1 року

Під час вибору фінансової установи для депозиту в гривнях варто відштовхуватися від надійності та позитивних відгуків інших клієнтів. Піреус Банк — організація з міжнародним капіталом, який існує з 1916 року, а в Україні працює близько 15 років та стабільно збільшує клієнтську базу. Довіряючи гроші нам, ви отримуєте гарантії збереження заощаджень та вигідні умови для отримання пасивного доходу. Банк Піреус є членом державного Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Таким чином, навіть непередбачені обставини та різні форс-мажори не завадять вам повернути вкладені гроші. 

Для зручності клієнтів фахівці Піреус Банку розробили калькулятор. За допомогою нього ви можете порахувати дохід депозиту в гривнях за програмами “Європейський” та “Європейський з поповненням” з різними способами виплат та строком 3, 6 і 12 місяців. Отримані числа допоможуть оцінити прибуток та прийняти правильне рішення. 

Короткострокові та довгострокові депозити розраховані на різні життєві ситуації. Наприклад, якщо ви плануєте здійснити велику покупку в найближчі місяці або ж просто хочете на якийсь час виїхати з міста, але залишати велику суму грошей вдома небезпечно, — у цьому випадку ідеальним буде внесок на 3 або 6 місяців. Довгострокові програми підійдуть для тих ситуацій, коли хочеться отримати максимальний пасивний дохід, а користуватися грошима поки що потреби немає. Наші річні депозити в гривні — одні з кращих на ринку. Деякі розглядають їх як чудовий спосіб інвестування. Бізнес — ризикова справа, де прибуток може різко змінитись збитком, а банківський вклад набагато надійніший і безпечніший.

Що можна дізнатися про гривневі депозити на сайті банку

Ми зібрали на сайті Піреус Банку всю корисну інформацію, яка може допомогти розібратися в банківських вкладах і вибрати оптимальну програму саме для вас. Рекомендуємо уважно вивчити типові форми договорів, правила, характеристики продуктів. Для цього не потрібно йти до відділення — все доступне онлайн. Банк Піреус працює згідно з постановами та інструкціями НБУ, а також чинним законодавством України. Інформація про гривневі депозити своєчасно оновлюється на сайті та повною мірою відповідає актуальним умовам банківської роботи. 

Ми не вимагаємо від клієнта придбання будь-яких додаткових послуг і товарів для відкриття рахунку або ухвалення вкладу. А зміни до договору депозитів у гривні вносяться лише за згодою клієнта. Довірчі стосунки — те, що високо цінують у Піреус Банку, і за це нас поважають в Україні та за її межами. Запрошуємо відвідати найближче відділення та переконатися в цьому особисто.